• (bkz: suck my dick)
  • öyle bir moddayım ki beş altı puanlık ucuz romantik komediler izliyorum tüm gün. bu film bu maratona başladığımdan beri izlediğim kaçıncı film oldu ondan bile emin değilim. hiçbir beklentim ve standartım yok yani, ne olsa izleyecek haldeyim. buna rağmen bu filmi sevmedim. bir disney televizyon filminden bekleyeceğiniz tüm unsurlar (boyband'ler*, falcılar, küçük çaplı fantastik olaylar, çocuksuluk) var ama disney sevimliliği eksik kalmış. bana biraz james mcavoy'un oynadığı domuz burunlu kız* filmini hatırlattı nedense ama o film bundan bin kat daha güzeldi. bunun yerine onu izleyin.
  • kızın milyonlarca şanslarından hiçbirine özenmedim ama tam ruj sürecekken birden ayna tutulması? ben bu şansta tutuklu kaldım yani.
  • romantik komedi türünde izlenebilir, eğlenceli ve akıcı bir film. tek irite eden lindsay lohan'ın garip sesi, ama onu da iyi rol yapmasıyla kotarmış bence..
  • tam olarak 9 dakika 23 saniye tahammül edebildiğim film.
  • sinemada degil de hani internetten indirip evde keyifle izlenilebilecek bir film.filmin konusu cok sanslı olan lindsay lohan, şanssız erkek ile opusunce şansları yer degişir..
  • başrollerini lindsay lohan ve chris pine nin paylaştığ 2006 yapımı romantik komedi

düşünün ki dünyanın en şanssız adamısınız ve başınıza gelmeyen bokluk kalmıyor öyle ki yerde bozuk para buldum diye sevinirken eğilip onu alacağınız zaman pantolonunuz patlayabiliyor.

düşünün ki o kadar şanslı bir insansınız ve ayağınızın altına bir şey yapışmış allah belasını versin derken o yapışan şeyin bir 100 dolar olduğunu görüyorsunuz!!!

işte bu iki çiftin birbiriyle karşılaşması ve devamında yaşanan komik olaylar.

romantik bir komediden neyi beklerseniz onu bulabileceğiniz bir yapım olmuş just my luck. ekran başında keyifli vakit geçirmenizi garanti eden yapımlardan. canınız romantik komedi izlemek isterse çekinmeden izleyebileceğiniz bir film rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  • hayatımda izlediğim en kötü 10 film arasına adını altın harflerle yazdırmı$tır. vakit, nakit olsaydı; bu filmin tamamını* izleyen ki$i* borç batağından kurtulamazdı. sevmediğiniz insanlara $iddetle tavsiye edin ve gerisini senaristin anaokulu çocuğu seviyesindeki yaratıcı beynine bırakın. *
  • hepi topu 10 gün sonra burada. dağılın şimdi.
  • aralık ayında askere gidecek sözlük yazarıdır , iyi bir tespitçi olduğu için geri döndüğünde mükemmel askerlik anıları anlatacaktır .

(bkz: 337. dönem askere gidecek sözlük yazarları)
hesabın var mı? giriş yap