şükela:  tümü | bugün soru sor
371 entry daha
 • eleştirmenlerden alacağı not ile dc sinematik evreninin geleceğini belirleyecek film. para kısmı her türlü warner bros'u mutlu edecektir ancak işin devamlılığı önemli. sosyal medya yorumları da düştü düşecek. merakla bekliyoruz.
 • soundtrack’ı yayınlanmıştır. spotify’da
 • gelen yorumlar idare eder olduğu yönünde. kötü değil ama iyi de değil; ya da iyi değil ama kötü de değil.

  cyborg ve kötü adam, filmin zayıf kısmıymış. gerçi biri cyborg için yıldız falan demiş. bence götünden sallamış. ekip arasındaki etkileşim eğlenceliymiş. flash ve aquaman filmin iyilerindenmiş. evren için minik de olsa ileriye doğru bir adım atılmış.

  zaten beklenti düşüktü. karşılayacak gibi duruyor.

  sözlük filmi sikecek tabi.

  edit: ayrıca
 • abidik kubidik reklamlarıyla gözümde çizgi filminden daha çok çizgi filme benzemeye başlamış filmdir.

  bütün karakterlerin suratı "ben formalite icabı buradayım. ve şimdi yine formalite icabı alayınızı tokatlayacam" diye bağırıyor. wonder woman'ın yüzünde yine o gereksiz atarlı ifade, bıktırdı arkadaş şu zoraki çatık kaşlar.

  batman "şu an hangi kameradayız" der gibi bakıyor. hele bi tanesinde flash'ın bir o kadar 'sempatik' bir o kadar da slow motion gülümsemesi beni benden aldı.

  filmi izler göt olurum diye umuyorum fakat süper kahraman filmleri gitgide hem sayılarıyla hem de içerikleri ve tarzlarıyla saçma sapan bir hal almaya başladı. bence.
 • kamera arkası görüntüleri

  edit: vizyona girmesine 6 gün kala hala filmden sahneler göstermeye devam ediyorlar.

  https://www.youtube.com/watch?v=3uy-yyiz7tq
464 entry daha