şükela:  tümü | bugün
 • alternatif bir evrenden gelen iyi lex luthor kendi dünyasındaki crime syndicate'le -justice league'in evil versiyonu- savaşmak için justice league'den yardım ister ve olaylar gelişir..

  film 23 şubatta piyasaya sürüleceğinden nasıldır, nedir, ne değildir şu an için çok fikrim yok ama sevilen sevilmeyen tüm karakterler bir yana, spectre*'ı 2010 yapımı bir animasyonda başarılı olacağını tahmin ettiğim çizimlerle izlemek heyecan verici olacak..
 • internet ortamına düşmüştür.her gecen sene çıkan çizgi filmlerin kalitesi artıyor, justice league seyretmiş biri olarak büyük bir zevkle izledim.
 • çizgi roman dünyasının pek çok kahramanını (batman, superman, the flash, wonder woman etc.) ve paralel evrendeki benzerlerini bir araya getiren, çizimleriyle, karakterleriyle, aksiyonuyla izlemesi son derece zevk veren çizgi film. enteresan bir yanı da lex luthor ve superman dünyayı kurtarmak için omuz omuza dövüşüyor.
 • owlman gibi mükemmel bir karakteri de içerin filmdir. batman hayranı birisi olarak, batman in paralel evrende ki bu hali filmi üç gün boyunca izlememe sebeb olmuştur.
 • değişik konu, değişik senaryo ve zevkle izlenen bir animasyon filmi.
  dc evreninin hemen hemen bütün karakterleri bir sahnede de olsa görünüyorlar, sürükleyici ve çok değişik bir konusu olup temposu da yüksek olduğundan oturduğumuz yere çakılıp kalarak ağız açık film kendini seyrettiriyor.
  lex luthor'u başrolde seyretmek ise ayrı bir keyif.
 • alternatif evreni konu almış 2010 yapımı dc comics animasyon filmi.

  --- spoiler ---

  lex luthor'u şekilden şekile sokan yazarların bu kez kendisini alternatif evrendeki justice league'in lideri yaptıkları animasyon film. daha film başladığı an bi gariplik olduğunu seziyorsunuz, zaten joker'in fedakarca intiharı sonrasında ''bu ne lan, n'oluyor?'' derken bi justice league üyesi olduğunu anladığınızda hikaye daha da ilgi çekici bi hale geliyor.

  entry girdiğim neredeyse diğer tüm dc comics animasyon filmleri başlığında da yazdığım gibi hikayenin temel odağı yine batman. arkadaş tamam karizmatik, konuya hakim, saygı duyulası bi karakter olabilir ama her hikayeyi de batman çözmesin yahu. fakat bu defa batman konusu öyle abartılmış ki paralel evrendeki batman diyebileceğimiz owlman de diğer evrendeki justice league'in en önemli karakteri haline gelmiş. üstelik bu arkadaş bütün evrenlerin temelindeki ana evreni yok edecek bir silah yapıyor falan filan. elbette kendisini superman falan değil, bizim batman durduruyor. ne batman imişsin be, vay anasını.

  neyse. hikaye, çizimler, diyaloglar, karakterler falan oldukça başarılı. hikayenin sürprizleri ve finalini de beğendiğimi ekleyerek bu animasyon filmi en iyiler arasına koyduğumu belirtmek istiyorum.
  --- spoiler ---
 • sonsuz paralel evrenler gibi beyni patlatacak, çıldırtıcı bir konuda yürüyen nefis animasyon. batman'in kendisi gibi alternatif hali de mükemmeldi.
 • 2010 yapımı. az önce izledim. cw'nun crisis on earth x hayalkırıklığından sonra tesadüfen denk geldim bu çizgi filme. bana böyle güzel şeylerle gelin işte. keşke biraz daha detaylı biilmsel araştırmalara ve paralel evrenlerdeki karakterlerin gelişimine değinselermiş. kimbilir belki belki başka bir filmde görürürüz.
  --- spoiler ---

  wonder woman ile green lantern tesisi bastıklarında diana'nın kavga ettiği kadının kostümü daha iyiydi. wonder woman'ı roma askeri gibi görmek olurdu.

  ayrıca mademan dedikleri yaşlı orta yaşlı ve genç uçan güçlü adamların nerden geldiğini merak ettim.adamlar aile boyu villain *
  --- spoiler ---