şükela:  tümü | bugün
 • gs'ye 2-3 numaralarındaki rotasyonu derinleştirmek için alınmış oyuncu. kendisi uşak sportifte 3. yılını geçirdiğinden tbl'yi gayet iyi tanıyor diyebiliriz. ligde 13 sayı ortalaması da hiç fena değil. tabii ki galatasaray'da uşakta kullandığı kadar top kullanmaz ama en azından ligi tanıyan bir oyuncu olması ligde doğrudan katkı almamızı kolaylaştıracak.

  pocius ve micov'un son haftalardaki yükselen performansıyla birlikte bu rotasyonda atletik bir kısa oyuncu gerçekten müthiş bir ekleme oldu. gelabale ve carter düşünülüyordu bu pozisyon için ve yaşlanan gelabale yerine carter'ın gelmesi gs için çok doğru bir hamle. pociusun iyi bir şutör, micov'un da iyi penetre edebilen kalıplı bir 3 numara olduğu düşünülürse, 2-3 rotasyonunda atletik bir oyuncuyla birlikte hücum opsiyonları fazlasıyla geliştirilebilir. o yüzden sezonun ortasında alınabilecek en iyi adamlardan birisini aldı bence gs.

  bu adamla ilgili tek soru işaretim tecrübe eksikliği. malum kendini uşak sportifle oynamaya alışkın olduğundan kısa süre içinde başlayacak euroleague top 16'da ne kadar destek verebilir orası muamma. ama vouigukas-jawai-aradori ve maalesef furkan'ın gitmesinden sonra, gsnin young-carter-maric transferleriyle furkan hariç giden bütün oyuncuların yerini fazlasıyla doldurabildiğini görüyoruz. aslında young da çok güzel işler yapıyor furkanı git gide daha az aratıyor bize ama alışmıştık be aldemire.

  kısacası kendisinden çok şey bekliyorum. euroleague'de yüksek katkı vermesi sürpriz olur ancak böyle bir katkı gelmesi halinde top 8'in gerçekleşmemesi işten bile değil.
 • bal yapmayan arı. defans, blok, top kapma vs. herşey çok güzel ama sayı atmayınca olmuyor. 2 lik atamazsın, 3 lük atamazsın, serbest atış desen hiç yok.
  tanım:
  blokları ve smaçlarıyla kendine hayran bırakan, 3'lük ve serbest sayı atışlarıyla ise kanser eden galatasaray oyuncusu.
 • yaptığı smaçla soyadının hakkını veren oyuncu:

  https://youtu.be/ezgkineyb-a
 • ilk sezonunda euroleague seviyesini yadırgamayıp her hafta gecenin on hareketi bölümnde kendine mutlaka yer bulan galatasarayın abdli oyuncusu iş var kumaş kaliteli
 • yeni sezonda karşıyaka forması giyecek atletik oyuncu. ufuk hoca dj strawberry'nin yerine transfer etmiş gibi gözüküyor, tahminime göre strawberry'i aratmaz.