şükela:  tümü | bugün
 • euroleague resmi sayfası ve yaşlı gözlerim beni yanıltmıyorsa bu akşam oynanan brose baskets maçında 6/6 üçlük atmış oyuncu. geçen haftaki efes maçında da baya delmişti efes potasını.

  http://www.euroleague.net/…asoncode=e2013#!boxscore

  edit: an itibarı ile anadolu efes'e de halleniyor.
 • galatasaray odeabank ile anlaşmış. 900 bin euro / 1 yıl.
 • galatasaray'ıma gelmiştir.......
 • halı hazırda saglam bir oyuncu iken, hocaaaaammm in sistemine süper katkı yapacak kisidir
 • 13/14'te zalgiris kaunas ta oynadıktan sonra son iki sezonu çin'de geçiren oyuncu. çin'de yüksek skorlu maçlar çıkarmış, oyunun tüm alanlarına katkı veriyor. özellikle serbest atış çizgisinde güvenilir bir isim, %85 üstü atıyor, dış şutlarda da aşağı-yukarı %40 civarı bir başarısı var, savunması biraz soru işareti.

  şimdi zalgiris'teki istatistiklerine baksak yanıltıcı olabilir, iki sene geçmiş, çin'deki istatistikleri yanıltıcı olabilir sonuçta çin, bakalım ne olacak gelince görürüz.
 • saha içi unsurlarla alakasi olmayan sebepler vardir eger gonderilirse. cska maçinda smith'ten çok daha istekli ve akilli savunma yapiyordu, agresiflik veya istek konusunda bir sikinti gormedim ben. ha organizator bir guard degil ama o konuda da smith'ten kotu degil. aldigi iki teknik faul ise euroleague'de ilk veya buyuk ihtimalle tek olacaktir, uçluge kalkarken bacagini açti diye teknik faul alan bir oyuncu hatirlamiyorum. ama dedigim gibi farkli yorumlar geliyor kulislerden, bunu maç basliginda da yazmistim. daha çok karakter veya takim içi disiplin konularinda sikinti olabilir yoksa zaten rotasyona gore dar olan butçede en çok ucreti alan oyuncuya lig lisansi çikarilmamasi mantiksiz duruyor. takimda smith'ten baska point guard (!) yok ve sinirlamanin oldugu yerde turk guard da yok (sinan demeyin, begenirim ama dumen verilecek oyuncu degil).