şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rickie winslow'un kendisi gibi basketbolcu olan 1996 doğumlu oğlu. şu sıralar abd'deki lise öğrencileri arasında en iyi kısa forvetlerden biri olarak gösteriliyor. geçtiğimiz günlerde, gelecek sezon kolej için duke'ü seçtiğini açıkladı. 2015 veya 2016'da lottery pick olabilir.
  bir röportajında nba'deki favori oyuncusunun j.r. smith olduğunu söylemiş, aman deyip en kısa vadede kendisine mental destek verilmesi adına yetkilileri uyaralım.
 • babasının adını bir gecede kartal reşat fırıncıoğlu yapmıştık. darısı oğlunun başına. esnaflık böyle bir şey nuri
 • nba'de defalarca all-star olacak başına bir sakatlık gelmezse.
 • turnuvadaki performansıyla birlikte draftta 5. seçilmeyi ve stanley johnson'dan daha önemli bir potensiyel olduğunu kanıtladı. size'ı çok iyi ancak 3 numara için biraz kısa (6.6, 1.97-198 cm). dolayısıyla sg ihtiyacı olan bir takıma gitmesi bence daha sağlıklı olacak kariyeri için
 • justise winslow fırıncıoğlu'yla ilgili büyük konuşuyorum: nah harden olursun, seni 5. sıradan seçenin...
 • 2015 nba draftının kazandıran isimlerinden olacaktır. sürekli olarak olmasa da "bir gün all-star olur" ışığı var. **

  atletik yönden çok iyi, fiziksel olarak (sf için biraz kısa ama yine de) lige uygun, şutu gelişime açık (ve gelişmeli), savunması ışık veriyor..
  şu anki mocklara göre dört veya beşinci sıralardan gidecekmiş gibi görünüyor. açıkçası bu draft sınıfının pek çok oyuncusunu da hiiiç izlemedim ama winslow kaybettirmez diye düşünüyorum.

  mitch ?? * *
 • draft seçim yeri, diğer top 5 oyuncular ve ilk 4 ten seçecek takımları kadro yapılarına bakıldığında ilk 4'ü pas geçmesi ve 5'ten orlando'ya düşmesi olası duran oyuncu.

  tobias harris'in alacağı baba kontrat süre dururken arkasında pişen, zamanı geldiğinde de ilk 5 oturacak olan bir winslow florida'da bir çok şeyi değiştirir.

  tabii daha drafta kadar kim öle kim kala.
 • şu an için dış şutu yok gibi görünse de çaylak kontratlarının sonuna kadar 2015 draft sınıfının en verimli oyuncusu olacaktır.
  özellikle çok elit bir savunmacı olacağı bariz.

  nba'deki karşılığı jimmy butler.
  risksiz seçim.
  alan pişman olmaz.

  lakers'ın 2. sıradan löplemesi lazım bu çocuğu.
  clarkson'la randle'la olmaz o işler arslanım.
  okafor'la hiç olmaz!

  draft gecesi editi: miami heat tarafından 10. sırada seçildi. şaka gibi. çaylak sezonunda bile miami'ye büyük katkı verecektir, göreceksiniz.
 • kaanatimce draftaki 3 süperstar adayından birisi. üstelik sırf post oyunlarıyla değil savunmasıyla da lige renk katacağı kesin. yolun açık olsun karaoğlan - miami draftın en şanslı takımı oldu.
 • kesinlikle 2015 draftının stealidir kendisi. yani yıllar sonra onu seçmeyen takımlar, özellikle de bu arkadaşın yerine bir önceki sıradan frank kaminsky'i seçen charlotte dizlerini dövecekler gibime geliyor. ayrıca eğer wade önümüzdeki yıl miami'de kalacaksa justise arkadaşımıza ciddi anlamda mentorluk edip kariyer gelişiminde önemli bir pay sahibi olacaktır. kısacası pat riley yine kaymağa düştü gerçekten.