şükela:  tümü | bugün
  • yazarın birinin yedek hesabı. abi bu kadar belli etmeseydin keşke. ortamlarda gralsın, fake nikle çakal.
  • sıkıntısı olan yazar.

edit. ahahaha, arkadaş dertliymiş belli.
  • (bkz: #69318787)

gereksiz bir diyaloğu başlatmasına izin vermediğim için önce özelden kendince "lanlı, lunlu" konuşup, sonra da entry'siyle geri zekalığımı ilan eden yazar.

mesaj kutumu yeşillendirmesi hedesi-1
    mesaj kutumu yeşillendirmesi hedesi-2

bak kardeşim, özelden yazdığın şeyler var ya, hakikaten bana ne?
    çomar olup olmadığını bilemem de, muhtemelen kanı kaynayan bir gençsin. (bkz: #69316231) entry'imdeki tavsiyeye uy.

bir de açıklamaya çalıştığın, fakat açıklamana gerek de olmayan, bir kıza aşık olunca başka kadınları düşünemiyor olman gayet olağan bir şey. tam olarak isteğin, birine aşık olduğumu iddia edeyim, fakat her balın da tadından bakayım durumuysa, yine başa dönüp, tavsiyemi gözden geçirmeni isterim. dediğim gibi, belli ki kanı kaynayan bir gençsin, bak lütufta bulunup biraz olsun ders veriyorum gecenin bu saatinde. akıllanacağına hiç inanmadığım halde hem de. ama insanlık hali, insan yaş ilerledikçe olgunlaşıyor, bakarsın bugün olmaz, on yıl sonra yazdıklarıma kafan basar. bak, o da olumlu. cahil gelmişsin madem, öyle gitme. kamu yararına bir çalışma olarak gör bu yazdıklarımı. biliyorum okurken ağırına gidecek, biliyorum dalga geçme konusunda iyiyim. eh bu mütevazi tavırlarıma karşılık nick altımı kirletirsin artık sen de. kesin yaparsın ya, kesin, yani, beklerim senden bunu. kanın kaynıyor çünkü. sevenlerin sana deli dumrul diyor değil mi?*neyse, eğlendirdin beni gece gece. son olarak, bir de şahsına, direkt sana bir toplumsal mesajım olsun. kısa olacak: "adam ol."
  • yeni yetme gereksiz troll. ilgi budalası.
  • pazar gunu cikip dolasacagina, ezik ezik baslik acan asosyal.
  • bu iş bu kadar