şükela:  tümü | bugün
  • elektronik sigaraların en güzel formatı sanırım. tasarım olarak minimalist ve şık.

amerikadan arkadaşıma ısmarladım,haftaya elime geçmiş olur sanırım.

dört gözle bekliyorum.
  • kendisini kullanırken günde bir sigaraya kadar düşmüştüm, normal vape'ler sigara tiryakisini pek kesmiyor. tam kartuşları açıp içine likit doldurmayı çözmüştüm ki aleti çamaşır makinesine attım. sıkıntısı bu, minnak bir şey olduğu için düşüyor, kayboluyor, makineye giriyor.
  • bu işlerin iphone'u.
  • sadece amerika'da satildigi icin sigara olayinda kokten degisim yapamayan alet. ıddia ediyorum butun dunyada satilsa, geleneksel sigaraya cok ciddi zarar verir.

kargo var tamam da paso podlarini nasil kargokatacaksin yurtdisina.
  • bu cihazi 4 adet degisik pod iyla beraber satin aldim. kullanisimin ilk gunu ileriki zamanlarda editlerim ancak an itibariyle sigara icmek istemiyorum. sigara icmek zaten kas hafizasiyla da alakali biraz o yuzden bu minik alet gercekten ise yariyor o konuda. pratik kullanisli temiz bir sey.
  • eğer türkiyede satan varsa beni yeşillendirmesini istediğim alet.
  • türkiye’de satan varsa benide yeşillendirmesini beklediğim.
  • bana sigarayi biraktiran alet.

uyarı eger sigara kullanmiyorsaniz juul`a sakin baslamayin 50mg salt nicotine icerir bir podu, bagimlilik yaratma riski cok yuksektir.

bu nane sayesinde sigarayi biraktim hem daha ucuza geliyor hem daha saglikli hemde kokmuyoruz les gibi. podlari ebaydan alin bosuna tax vermeyin californiada 4 pod 27 $ ebayda 15$ . podlarida bitince kendim dolduruyorum 5-6 kereye kadar gunluk maliyeti 1 dolara falan geliyor sudan ucuz sigaraya gunde 8-9 $ verdigimi dusunursek.
  • şarjı sıkıntı olur gibi sanki ama boyut olarak optimum gözüken alet. aratınca satan siteler çıkıyor fakat pek güvenilir gözükmüyor. bilgisi olan varsa ben de yeşillendirme rica ediyorum.

ediz : juul yerine bo one aldım, çok memnunum tahminimden daha tatminkar çıktı. capslerini bulmak biraz sıkıntı ama yatırım tavsiyesidir.

edit 2 : bo'nun kartuşlarıni bulamadığım için kullanamıyorum. juul daha rahat bulunuyor.
  • ankara’da satın alabileceğim bir yer varsa hakkında yeşillendirilmeyi beklediğim alet.