şükela:  tümü | bugün
  • allergan tarafindan uretilen yeni bir cilt gencle$tirme maddesi. halen fda onayi beklemekte.

(bkz: botox)
  • juvederm allergan tarafından üretilen hyalüronik asit içeren dolgu maddeleri üreten markadır.

juvederm güvenilir bir dolgu maddesi olarak çeşitli kozmetik işlemler için kullanılmaktadır. yüz ve dudak dolgusu en sık kullanıldığı alanlar arasında.

tahmin ediyorum ki dermokozmetik-plastik cerrahi kliniklerinde uygulama maliyeti 1300-1500 tl/ml civarında.

juvederm ve diğer dolgu maddeleri ile uygulamalar için mutlaka bir dermatoloji ve ya estetik plastik cerrahi uzmanı ile görüşünüz.

ilgili arkadaşlar sorularınız için yeşillendirebilirsiniz.
  • tavsiye etmediğim “sözde” dolgu. gittiğim plastik cerrahların ekseriyasının kalıcı dolgu yapmaması üzerine tercih etmek zorunda kaldım.kalıcılığı 10 gün kadar olmuştur. 10 gün sonra doktorun kapısını çalınca; “bazı kişilerde tutmayabiliyor, size kalıcı dolgu yapalım” teklifi gelmiştir. tamamiyle para tuzağı yani.

gittim bir güzellik merkezinde kalıcısını yaptırdım. oldukça da memnunum.
  • bir üstteki yazar arkadaş her ne kadar samimi ifadelerini yazmış olsa da kalıcı dolgulardan kesinlikle uzak durmak gerekir.
    juvederm kalıcı olmayan ama güvenli bir dermal dolgu markasıdır. ameliyat olmak istemeyen kişiler için özellikle yüzdeki deformasyonları düzeltmek, dudak dolgunlaştırmak, çene asimetrisi düzeltmek, burun ucunu kaldırmak ve hafif kemer görünümünü gizlemek gibi işlemler için en ideal çözüm olanhyaluronik asit maddesi ihtiva eder.
    (bkz: teosyal)
hesabın var mı? giriş yap