şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • (bkz: #85156592) silerse diye feministler bu olaya yorum yapıyor, taciz olduğunu söylüyoruz fakat bu feminist düşmanı olmaya ant içmiş juvelinside gibi yazarlar için yeterli değil. hakaret edecek, içindeki pisliği dışarı dökecek bir yer bulmak zorundalar çünkü.
    “kadınlarımız” sizin gibi feministlerden nefret ediyor demiş kendisi. nereden kadınları oluyorsak :/ kadınlar sizin gibi lağım ağızlı, kadını ve kadın bedenini aşağılayan, işine gelmediği her an orospu kelimesini hakaret olarak kullanan insanlardan nefret ediyor, feministlerden değil. yaşam alanları kadınlar tarafından tehdit ediliyormuş. 2018 yılında 440 kadın erkekler tarafından öldürüldü, bilginize. birçoğunun öldürülme sebebi boşanmak istemeleri, cinsel ilişkiyi reddetmeleri yani kendi hayatları üzerinde verdikleri kararlar yüzünden öldürüldüler. erkekler de ne zaman ki sokakta tedirgin olmadan yürüyemeyecek hale geliyorlar, hayatları için karar verdiklerinde öldürülüyorlar o zaman onlar da kendi hareketlerini oluştursun feministler olarak destek olacağız. o yüzden lütfen boş argümanlarınızı kendinize saklayın, mantıklı bir şeyler yazamıyorsanız da sözlüğü kullanmayın bir zahmet. ayrıca feminist düşmanlığının yanında ırkçılığın bonus olarak gelmesine hiç şaşırmadım, umarım azalarak bitersiniz.

bir de nick altıma ifade özgürlüğünden bihaber yazmış kendisi, üzgünüm ama feministlere sallamak, hakaret etmek, feminizmi işine geldiği gibi yorumlayıp kadınları aşağılamak için kullanmak ifade özgürlüğü değildir :/
  • --- spoiler ---

bu ülkenin ateisti, dindarı, milliyetçisi, komünisti, apolitiği farketmeksizin bütün erkekler için konuşuyorum, yaşam alanımız kadınlar tarafından tehdit ediliyor. sizin ilericilik sandıgınız şey "faşizm". kadınlar sadece 50 yıl önce erkeklerle bir arada toplumsal alanda olmak, onlar gibi çalışmak istiyordu. şimdi ise erkekleri sömürmek istiyor. bunu görmemek için kör olmak gerekiyor. başlıkta kadını haklı bulan, ne olacak ki ya diyen bütün profilleri inceledim. neredeyse tamamı feminist kişilik bozukluğuna yakalanmış halde. meriç kitle de her zamanki gibi 250 gram etin kokusunu alıp desteğe çıkmış.
    --- spoiler ---
    https://photos.app.goo.gl/hfntjozhs2pv4gmu8
    feminizm düşmanı falan değil, direkt kadın düşmanı seksist bir kadın evladı.

feministler mi yoksa golddigger orospular mı erkekleri sömürüyor biraz düşünmesi lazım.
  • cardi b ünlü değilmiş. bu 30+ yaşındaki şahıs sayesinde öğrenmiş olduk.

juvelinside diyor ki:
    mesaj 1
    mesaj 2
    mesaj 3

cardi b ünlülük iso2019 belgesi:
    list_of_most-followed_ınstagram_accounts

ahahah herif ısrarla devam ediyor. cardi b istağram önlüsü ğarkadaşlar ahahahh
    nick altıma yazdığı entry

bir de stand-up yaptı onu da eklemem lazım. haşin bir html kaydedicisi arkadaş ahahah çıldırıyorum ya "hetemele saveledim"
    hötemele savöledim
  • html kaydetin dahi ne olduğunu bilmeyen, düşük zekaya ve entelektüel birikime sahip insanların diline doladığı muhteşem bir yazar.

instagram keşfette saatlerini harcayan, okuduğu kitap sayısı 10 olan birisiyle muhattap olmak istemediği halde ısrarla tacize uğramaya devam eden sabır taşı yazar.
  • hayattaki en büyük başarısı sikik bir instagram ünlüsünü tanımak olan cahil bir çomar tarafından başlığı kirletilen entellektüel yazar.

adam üşenmemiş ünlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyor bir de. ahahah derdini sikeyim ya.
  • (#91210781)

son feminist bükücüdür, eline sağlıktır. dilenci zihniyetli asalaklar, böyle böyle adamlar suratlarına tükürdükçe azalarak bitecektir.

siktirin gidin çalışın amına koyim, nafaka dileneceğinize.

ps: çocuk için olan hariç.
  • hobilerinden biri de feminist gözyaşları içinde yüzmek olan yazar.
  • nick altına yazılan saçmalıkların gram rahatsız etmediği dünyanın en umursamaz adamı olabilir. düzenli olarak feminazi linci yediği halde hiçbir zaman yolundan dönmeyecektir. yolundan dönecek olan düşünce özgürlüğü değil, siz olacaksınız.

(bkz: #85173030)
    üzerinden ne kadar zaman geçmiş hala silmişliğim yok. boşuna ss alıp "korkak siler" diye kasmayın. eğer silinen bir entry varsa yönetim silmiştir. hayatım boyunca düşünce ve söylem özgürlüğünden yana oldum. sizin dar kalıplı, işkenceci yaşantılarınız zerre umrumda değil. herhangi bir kişiye fiziksel ya da psikolojik şiddet hiç uygulamadım. bu ölçüye kadar yazmaya devam edeceğim. benim sınırım bu yani. sizin linçleriniz beni sınırlamaz. tck sınırlar. eğer susmamı bekliyorsanız boşuna kasıyorsunuz.

(bkz: #85187627)
    kadın düşmanlığının ne olduğunu dahi bilmiyor. ben kadınları gerçekten severim. onlarsız bir dünya düşünemiyorum. memesi olan canlılar zaten sevilir. fakat kadınların bu ağlaklığından, nafaka avcılığından, gold diggerlığından bıkmış haldeyim. ortalık bir şekilde kredi çekip burnunu, götünü, memesini yaptırıp hayatını sikeceği adamı arayan kadınlarla dolu. bunları da erkeklerin görmesini sağlıyorum.

genel olarak bu ve bunlara çanak tutan "kadın erkek eşitlikçisi" olarak görülen fakat özünde para avcısı olan kişilere yazılmış şeyler. yazdıklarımın bu şekilde olduğu bariz belli. buna katılmayan ya 31 dışında cinsel yaşantısı olmayan bir parazit ya da kendi yaşam düzeninin ifşa olmasına sinirlenmiş bir kadın. çünkü yazdıklarım o kadar doğru şeyler ki...

(bkz: #87339200)
    herkesin nick altlarına bu şekilde yazı yazan akp'li bir çomar. muhtemelen beğenen kişiler seküler, feminist falan hanımlardır. bu adamlar sizin toplumda hiçbir varlığınızın olmamasını isteyen kişiler fakat çomar kitlesiyle sizi aynı noktada buluşturabiliyorum. çünkü siz özünde çomar olan, düşünce ve söylem özgürlüğünden nefret eden, faşist zihniyetli içi çökelek kokan kişilersiniz.

-burada bir tane gerizekalı vardı. çok fazla taciz ettiği için engelledim. o yüzden entryisini göremiyorum.
    saçma sapan götünü, başını açan bir kadına "kim bu amk" kalıbını yazdığım için aptal, cahil falan ilan etmişti. yılda 100-150 kitap okuma oranını tutturan birisiyim. neredeyse hayatım öğrenme üzerine kurulu. sırf bir tane götünü başını açan orospuyu tanımıyorum diye bu itham çok ağır olmadı mı?

(bkz: #91862864) (bkz: #91886621)
    bu kişi de işte 250 gram am için anasını, babasını hiçe sayabilecek, bütün dostlarına sifon çekebilecek seviyede bir meriç. meriçlerin kralı bile olabilir.
    herhangi bir başka üyeliğim gerçekten yok. buna inanıp inanmamak size kalmış ama bizim gibi vatansever, düşünce özgürlüğünü savunan kişileri attırmak için toplanan meriç ve gold diggerların eline herhangi bir koz vermeyeceğim. kudursanız da bu ülkede benim gibi insanlar var. seküler olup, vatan haini olmayan, kadınları sevip feminist boklara boyun eğmeyen güzel insanlar. hepimiz bu ülkenin en iyi insanlarıyız. azız ama mantıklı olan bizleriz. bizleri seviyorum.