şükela:  tümü | bugün
 • sanatın insanı nasıl biçimlendirdiğinin bir önrneği olan "yaratıcı sanatçı"

  suriye asıllı olan sanatçının yaşadığı deneyimler ve hayat ile olan ilişkisinin bir nevi karşılığı olan sanata yadsınamaz bakış açısı, dolayısıyla onu yaşanılabilir sanata sürüklüyor.

  eşcinselmiş, ricky martin ile sevgiliymiş falanlar filanlar onu magazin basınında daha tanınan bir yüz olmasını sağlayacaktır, çok çok üzülerek sanatın bu yaşadığımız dünyada insanın kendini ifade etmesinin dışına çıkamayarak, daha halen hiç bir işe yaramadığı bu dönemlerde (çok afedersiniz) insanların özel hayatlarıyla sanatını icra ettiği dönemlerde yaşıyoruz.

  ne diyelim, bir magazin gözüyle bakacaksak mutluluklar dileriz.

  fakat sanatı için şunu söylerim ki; günümüz çağdaş sanatının öncülerinden olacak birisidir, -ki umarım bunu sürekli kılar ve öyle saçma sapan calvin klein ve mert alaş bozmalarına sırt dayamaz. gerçek sanatçı -ki suriyeli, orta doğulu bir sanatçının yapmaması gereken aktivitelerden birisidir.

  dilerim şu magazinvari ayak takımından uzak durur.

  dip not:

  ayrıca şunu belirtmek gerekiyor ki, az buçuk araştırmalarım sonucunca bu adamında bir balon olduğunu anladım, sarfettiğim o üstün çağdaş sanatçı laflarımı geri alıyorum kendisinden. çünkü kendini pazarlamasını sanatsal olarak değilde, orasını burasını açarak erkek bedenini seks objesi haline getiren bir şahsiyet. gay olmasıda zaten son dönem yükselen yıldızların vazgeçilmezi mazallah sonra unutulur giderler.

  ne diyelim tebrikler.
 • sanatci kisiligini bilmiyorum.

  ricky martin ile nisanlanmislar duydum.

  suriyeli kurtmus, isvicte buyumus.

  gay olabilir, ama seksi adam simdi. ricky'ye hak vermek istiyorum. *

  https://www.instagram.com/…gxh9/?taken-by=jwanyosef

  fekat sanati icin yorum dahi yapamicam. la bu ne ya ?

  https://www.instagram.com/…l2xp/?taken-by=jwanyosef

  https://www.instagram.com/…l2ty/?taken-by=jwanyosef

  https://www.instagram.com/…l2ur/?taken-by=jwanyosef *

  https://www.instagram.com/…l2r_/?taken-by=jwanyosef