• daha 3 entrysini okudum dün gece evli 2 çocuklu yurdum insanının uyuması gereken bir saatte uykum kaçmış bir şekilde oğlumun yatağında dönüp dururken.

boşanmak

evlilik

meslek seçerken dikkat edilecek hususlar

esnaf oğlu olmamız, yengeç burcu olmamız, hayatı sorgulamamız, hayatı kabullenmeyişimiz, paradan mutluluk gelmeyeceğini anlamamız, ve arayış içine girmemiz dahil bir çok ortak yönümüz var, hatta ilk eşiyle evlenmeden önceki 5 yıllık tanışıklık süresi bile aynı. ben sadece 2 çocuk sahibi oldum ve bu kadar uzun yazamıyorum. kendisini okumak için onlarca sekme açtım şu an ekşisözlükte. mesaj attım ve twitterdan da mesaj gönderdim bekliyorum. umarım bulmuştur kendini ve yazmadığı mesleğinde çok başarılı olur. kendisiyle görüşüp yol çizmemde destek vereceğini düşünüyorum. bana sözlüğün değerli birşey olduğunu hatırlattı. yazmanın da... şimdilik bu kadar. şimdilik.

edit: denizliliymiş. denizli hayatımın dönüm noktalarından biriydi benim de.
  • dün akşam çekirdek getirmiş, kimse farketmemiş. bugün keşfedildi ve çok hora geçti. nasıl ilaç gibi geldi. kaç yüzbin yıl olmuş bu eve çekirdek girmeyeli... o nasıl bir comebacktir...

teşekkürü kendisine bir borç bilirim.

ayrıca kendisini ingiltere’ye dönmeden tekrar bekleriz.

biraları da geç farkettim, yoksa ılık şarap içmezdim.
    sevmesem de, dünkü sıcakta soğuk birayı ılık beyaz şaraba tercih ederdim.
  • buyuyen cocuk
  • usenmesem galiba bu suser gibi yazardım. hadi yazmak meziyet işi belki beceremezdim de düşünce algoritmamiz benzer sanirsam.
  • taze yazar, gelecegin teknik direktörü, hos sohbetli adam.

denizli´de isiniz düsse londra´dan halleder. dostunun dügününe panama´dan kalkar gelir, öyle de vefalidir.
  • işletme mezunu, giyim mağazası sahibi, davulcu, teknik direktör, gitarist... gibi şu an aklıma gelmeyen daha bir dolu meziyete sahip, çok yönlü ve dünyalar tatlısı yazar.

aldığım duyumlara göre şimdi de vinç operatörü olmayı kafaya koymuş ve memlekete dönünce yapacağı ilk iş sahibinden, ikinci el, temiz bir vinç almak olacakmış deyolla. ben scotland yard'ın yalancısıyım.*
  • tam hayatı sorguladığım sırada meslek seçimine değininen yazısını okuduğum yazar,hayalim ve ötesi.ufak bir kıvılcım dokunuş gerekli bana
  • hayat hikayesi pek cok kisiye ilham olabilecek yazardir.
  • alakasız şeyleri, alakasız örneklerle benzeterek izah etmeye çalışan adam.
  • yazılarıyla henüz yeni karşılaştığım okurken kendimden çok şey bulduğum aşmış yazar.
hesabın var mı? giriş yap