şükela:  tümü | bugün
 • tam adı kristine meredith flaherty'mış.

  spotify da müzik listem bittikten sonra benzer şarkı çalan zımbırtısı yüzünden keşfettiğim kişi. black wave şarkısıyla keşfettim. oha bu ne dedim resmen. son zamanlar da sürekli dinlediğim biri.

  ayrıca blood in the cut, high enough
 • stanford university mezunudur kendisi. psikoloji ve sosyoloji bölümleri ile çift anadal yapmış.
 • k. flay radyolarda çalan hip hop tarzı şarkıların basit ve basma kalıp olduğuna inanarak 2003'te müzik üretmeye başlar. dizüstü bilgisayarında, basit denilebilecek şarkılar üretir. şarkı yazmanın ve kompoze etmenin çok eğlenceli olduğunu fark eder ve bu işe devam eder.
  iyi ki de devam eder. zira şarkılarını çok iyi buluyorum ve severek dinliyorum. you felt right isimli şarkısı bence süper.

  "you should have known don’t trust a poet
  cause we know how to speak"
 • ilk defa iki gün önce evolve tour kapsamında imagine dragons'ın ön grubu olarak izleyip varlığından haberdar olduğum şarkıcı.

  sahnede aşırı enerjikti ve şarkıları hoşuma gitti. konserde thunder şarkısını dan reynolds ile birlikte söylediler. iki günde anca konserin ve dan reynolds'ın muhteşem performansının etkisinden çıkıp kadını araştırabildim. 2018 grammy ödüllerinde iki dalda aday olmuş. belki gelecekte daha iyi yerlerde görürüz.

  can't sleep