şükela:  tümü | bugün
 • şirinlik muskası, çok okul fetişi, renkli dinamik çizimler alın size mutluluk küpü k-on!
  bu ne ya çok zorlama bir şirinlik var derken suratımda bir sırıtışla izlediğim, kendimi daha iyi hissettiğim şipşirin anime. kafa dağıtmak için birebir.
 • sadece yui hirasawa karakteri ile kendine bağlayabilen anime serisi. uzun süren bir anime orucunu(isteksizce yapılmıştı) bozmak için birebir. çizimlerdeki yumuşaklık ve bolbol zorlama ama sırıtmayan şirinlikler kesinlikle güzel gidiyor. su gibi biten bir dizi orası ayrı. 13 bölüm sabah başladım ders arası(okulda başladım izlemeye valla) yemek arası derken bitti. aşırı hızlı gidip bir kavanoz nutellayı 5 dakikada bitirmiş de gerisinin gelmeyeceğini anlamış velet gibi huzursuzum, sabırsızım. ulan, kime yeter ya bu kadar bölüm. yapın şöyle 4291534 sezon 7863456673654245636 bölüm. araya filler sokun 5 sezon. hep demişimdir zaten japonların aklı doğru şeylere yanlış yerlerde çalışıyor...

  edit: ya eklemeden edemiyecem: ulan sawako-sensei ile azu-chan da beni benden aldı. sormaya utandım ama yui-chan'a kuma gelebilirler mi diye...
 • dün itibariyle(6 nisan 2010) ikinci sezonu başlamış anime. coalguys grubu tarafından sublanıp torrent'e yerleştrilmiş. özlemişim be yaaa...

  ilk izlenim: bayağı gaz girdi bölüm. okan bayülgen programları gibi şarkılı türkülü başladı. sonrasında gelen yeni opening theme de hoşuma gitti.

  son izlenim: en az 3 kere daha gider bugün bitmeden...
 • mio akayima adlı şahsın, maid kıyafetleri içersinde attığı lazere dikkat edilmelidir. mazallah gezegen yok edebilen, galaksileri parçalayabilen ve dünyanın sonunu getirebilecek bir güçtedir. o yüzden mio'yu ritsu'dan başka kimse kızdırmamalıdır. sonuçları fena olabilir:

  http://www.youtube.com/watch?v=7zb6hpo4z0a

  (bkz: moe moe kyun) *
 • gayet sevimli karakterlere sahip, neşeli bir seridir. ricchan gibi bir arkadaşım olsa keşke. çılgın şakalar yapsa millete gülsek falan.
 • --- spoiler ---

  ben bu seriyi izlerken o kadar güldüm ki.. üstelik bizim lisedeki hallerimize o kadar benziyordu ki.. bilmiyorum belki de ondan bu kadar etkilendim mio'nun utangaçlığından, mugi'nin sakinliğinden, azusa'nın sevimliliğinden, yui'nin her şeyinden (bana benziyor biraz, o da salak :3 ) ritsu'nun erkek fatmalığından.. mugi'nin saf salak biçimde pazarlık yapması, mio'nun sahnedeyken düşüp, kilodunun görünmesi -hatta kendisi için fan kulüp kurulması ve habire don hediye edilmesi *w* - yui'nin keyifle -ya da sıkıntıyla :) - yerlerde yuvarlanması (hakkaten) , ritsu'nun mio'nun şarkı sözlerini aşk mektubu sanması, azusa'ya habire kedi kulağı, panda kulağı, kaplan kulağı vs takmaları alkhsajldadş cidden stres atmak için birebir.. keşke hemen bitmeseydi.. :,(

  --- spoiler ---
 • sırf "rock grubu" teması çok itici geliyor diye uzak durduğum seri. yalnız internette adım attığım her on sayfadan birinde bunlar karşıma çıkıyor, ve karakterler gerçekten de reddedilmeyecek derecede sevimli, izlemekten kaçış yok galiba.
 • (bkz: moeblob)
 • izlediğim en güzel veya derin şey olmadığı apaçık ortada ama kesinlikle çok eğlenceli ve iz bırakıyor. bu animenin en sevdiğim tarafı müzikle çok ilgili çok fazla muhabbet geçmemesine rağmen öyle bir dublaj yapılmış ki kız eliyle hangi akoru basıyorsa veya davulda nereye vuruluyorsa biz de onu duyuyoruz. tüm enstürmanlar ve amfiler markalarıyla(muhtemelen sponsor olunmak suretiyle) birebir çizilmiş. çizimlerinin özensiz olduğunu söyleyen arkadaşlara duyrulur, bir daha dikkatlice baksınlar.