• ''bırak dedim babama yaa, bırak hayata atılayım, birkaç kadın terk etsin beni, acı çekeyim, hayatı öğreneyim dedim yaa.''
  • kelimenin tam anlamıyla cool bir ahbabımızdır.

türk kitap yayıncılığına ve radyoculuğuna yaptığı katkılar vazgeçilmez değerdedir.

iyi bir fotoğrafçıdır.

sıkı da bir yazardır kanaatimce.

kadıköy'ün jönlerindendir.

kitaplarla, sanatla; samimiyetle alaka kuran, sebatkar adamlar vardır. okuyan, gösterişe tevessül etmeyen, kendi tercihlerini yapabilen adamlar vardır. çalışkan, hoşsohbet, zeki adamlar vardır. güvenebileceğimiz, dürüst, şık adamlar vardır. artist, fiyakalı, espritüel... elemanlar vardır. iyi ki varlar, dediğimiz adamlar... sayıları azdır. kaan çaydamlı onlardan biri belki de birincisidir. sağolsundur, varolsundur.

(bkz: 6 45)
    (bkz: kaybedenler kulübü)
    (bkz: john fowles)
  • radyo programlarından bihaber olsaydım 11-12 sene önceki tüyap kitap fuarında -ki o zamanlar taksim odakule'de trt'nin arkasında olurdu o- 6.45 standının önünde bütün kitapları açıp tek tek en çok okumak istediğim kısımları okuyup gidebilirdim. ne var ki ne yaşım ne de terbiyem buna müsade etmiyordu. çabuk çabuk yirmi kadar kitap seçtim. anlayacağınız üzere utanmam da param da çoktu. amacımsa sadece "kişisel toplantı notları"nı okumaktı. ordan bana baktı. hesabı yapan stand görevlisine baktı. bir bana bir ona baktı. sonra kitaplara da baktı. elini yukarıdan aşağıya çapraz indirip "kes" dedi. stand görevlisi "he?" dedi. "kess. yarıya kes." %50 indirimle aldım kitapları. %40'ın üstüne yapılan % 50 ile.

1- afilifilintalarda kendisini okuyabilecek olmak beni ziyadesiyle memnun etmiştir. -yaşasın kaos! yaşasın fanzin!-*
    2- çok cömert adam.
    3- 6.45 gerçekten battıysa bir ara, batmasına şaşırmamak gerek.

edit: dur standın yerini de söyleyeyim de tam olsun. alt katta merdivenlerin karşısındaydı 6.45.
  • kaybedenler klubu ve 6 45 adami.. partnerleri mete avunduk (kentfm) ve cetin $an (6.45) 'dir..
  • ''aşka inanalım ama kadınlara inanmayalım.'' demiş, duygularımıza tercüman olmuş, koca göbekli, kel kafalı, kirli sakallı, motorcu, big loser.
  • afilifilintalar.com'da yazmaya başlaması bendenizi ziyadesiyle sevindirmiştir.

http://www.afilifilintalar.com/….php/yazar/caydamli
  • "yol bitmez, o labirentin duvaridir" demis
  • tayyip'e göre gezi olayları dış mihrakların işi, kaan çaydamlı'ya göre ise ''dişi mihrakların''.
  • tripten, sokaktan geçenlere "bonne chance" diye bagırırken gördügümüzde, gülen arkadaslarına "nie ki..herkesin şansa ihtiyacı vardır" deyip bizi gülümseten, sesini özlemis oldugunu anımsadıgımız b.n.r.p adamı.
  • 6 45 kitaplarinin ilk sayfalarinda rastlanilan mukemmel ki$isel toplanti notlarinin yazarlaridan biri. oburu de cetin san.
hesabın var mı? giriş yap