• nevzat can ünsal'ın mükemmel uyumluluk içerisinde bulunduğu bıyıklı ekürisi. kendisini de ailecek severek takip ediyoruz. duyduk ki başlığın boş olmasına üzülüyormuş. biz sevdiklerimizi üzmeyiz..
  • geçenlerde anteras'da gördüğüm kurcala üyesi. kendisi belli ki bir keçiören aşığı.
  • böyle bir şey yok.

ama olabilir de.

şaka.

böyle içinde çok fazla şey tutuyormuşcasına duran bir adam. 2 replikte bu adama yazın. ya da 2 replikte kendine yaz agam. seni de görelim.
  • tabiri caizse nevzat’ın yancısı. kendisi üzülmüş başlığı yok diye hemen entry girmiş insanlar. böyle de sevilen bi adam.

ayrıca nevzat sözlük yazarı, insan kankisi hakkında bunca zaman entry girmez mi? ne ayıp.
  • tam son videolarını izledikten sonra gördüğüm başlık. sonuçta bu çok ciddi bir başlık.
  • hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü sandığım* yüce şahsiyet.

kendisi bir adet bıyık, bir mikrofon ve bir de güneş gözlüğünden oluşmaktadır.

edit: seviyoruz lan bu keratayı.
  • jack kerouac'ın yeğeni diyorlar
  • kaan kural'ın çakması olduğunu sandığım ama gerçekte varolan bir kişiymiş.
  • son videosunda herkes bıyıklarının kendisinin mi yoksa kira mı olduğunu sormuşlar ama ben soyadı kendisinin mi yoksa kira mı merak ediyorum
  • kurcala videolarında görünce "soyadını yanlış yazmışlar hemen mesaj atayım ben farkettim oley" diye düşündüğüm kişi. yanılmışım.
hesabın var mı? giriş yap