şükela:  tümü | bugün
 • kpss sınavından 53 puan alan ve torpille sağlık bakanlığı bünyesine “fizyoterapist” olarak atanan şahıs.

  yiyin efendiler yiyin... aksırana tıksırana kadar yiyin.

  link: https://twitter.com/…tatus/1264290355220041728?s=21
 • türkiye'de çalışmanın değil ideolojinin değer gördüğünün bir başka kanıtıdır. buna benzer birçok durum her sene defalarca yaşanıyor.

  birde yetmezmiş gibi bu torpilci insanlar haklı işten çıkartmaları da medya aracılığıyla çarpıtmaya çalışıyorlar. bu duruma en yakın zamanlı örnek mansur yavaş için ortaya atılmış haksız işten çıkartma iddiaları sayılabilir. kepçe operatörü olarak kayıtlı olup çaycılık yapan kişi 10 bin lira maaş alıyor ve mansur başkanın başa geçmesiyle işten çıkartılıyor. birtakım insanlar bu yozlaşmaya bile karşı gelmekten acizler. ne diyelim umarım mansur başkan gibi daha hak savunur insanlar başa geldikçe bu durumlar daha da düzelir.
 • * bu entry bu arkadaş için.
 • ıyi bayramlar koçum. ülkenin anasını almışsınız altınıza sıra sıra s***yorsunuz.
  oyna devam.
 • selam ve dua ile fizyoterapist kardeşim.
 • akp rektörlerinin fizyoterapistlere attığı bir kazık daha.hadi tarih coğrafya vatandaşlığı geçtim onlar bilgi modülleri. okuduğunu anlamayan , temel dört işlem yeteneğine sahip olmayan adamdan nasıl bir memurluk bekleniyor acaba. günde 1 saat ders çalışmaktan aciz adam o hastanede harikalar mi yaratacak? tabiki de yan gelip yatacak. ama sorsan sertifikası var. hassiktir oradan
 • bir fizyoterapist olarak iki kelam etmek isterim. son 2 kpss doneminde genel atamalar 88-90 da kapandi ve 87 alan adam dahi atanamadi. durum bu kadar ciddi iken universite kadrolarinda 70-67 puan ve cesitli sartlar sunup kisiye ozel kadrolar actiklarini daha once de goruyorduk ama 53 puanla atanani da ilk defa gordum.

  puan hesaplama sitelerine gore 53 puan icin 120 kpss sorusundan sadece 12 tane net yapmak yetiyor. yani bu ismi gecen mahluk kpssden sadece 12 net yapabiliyorken nasil ftr kazanmis nasil o bolumu bitirmis meslek adina utaniyorum.

  ayrica ismi sansurlemeyin her yerde belirtin ki omur boyu bu utanci tasisin. belki biraz yuzu kizarir. 10 sene sonra bile cocuklarin adini internete yazdiginda bu utanci gorecek.

  universiteler madem ismarlama adam alacak hic kpss falan ugrastirmasin o zaman gidip oraya basvuran diger adaylara yazik. ayni ozel sektor gibi kafamiza gore aliyoruz diyin eyvallah. sahi universiteler babanizin cifligi degildi dimi?
 • fizyoterapi değil de hacamat konusunda uzman olduğunu düşündüğüm kpss fatihi.
  niye linç edildiğini anlayamadığım üstat muhtemelen üniversitenin hacamat kadrosuna atanmıştır.
 • mübarek ramazani geride bıraktık bayrama kavuştuk. ıbadet ettin mi gönül rahatlığıyla, her iftar vakti huzurla açabildin mi orucunu, ya şimdi utanmadan insanların yüzüne bakabiliyor musun, kul hakkı yiyen aşağılık torpilli bir insan olduğumu düşünürler diye hiç utanmiyor musun kaan ?
  tanim: milyonlarca gencin minicik bir umuda tutunup girdiği , yüksek puanlar alıp hicbir kuruma atanamadigi bir sınavdan 53 puan alarak memur(!) olan bir haram yiyici.