şükela:  tümü | bugün
 • sağlam üroloji yardımcı doçenti olan abimizdir. halen trakya üniversitesinde çalışmalarına devam ediyor. gitar ve flüt çalar, ince ruhlu, godfather hayranı, kızıl saçlarıyla kızlarımızın baygın olduğu sürekli bir cool man modundaki bildiğin iyi bir ürolojik cerrahtır.
  bilgi
 • bir "ürologdan", bir "ruhani kişilikten", bir "arkadaştan" fazlasıdır kaan.

  beş dakika içerisinde prostat rezeksiyonundan rebab'ın musikideki yerine, charlie parker'dan etkilenen yeniyetme bebopçulardan ginger baker'ın aksak ritmine akan muhabbeti ve hemen hepsinin bill evans'ın alone adlı -şahane ötesi şahane- albümüyle sonlanan gecelerde hassstası olduğumuz adamdır. iyi hekim, iyi cerrah, iyi 'abi'dir kaan; yüz küsur kilosunun altmış beşi kalbidir. gel gelelim hekimliğiyle değil de ince ruhu, sevimli sakallarıyla bilinmek bu işin fıtratında var.

  unutmadan, türkiye'de kültürlerarası confluence olarak da tanımlayabileceğimiz shakuhachi, bansuri ve ney'i makamlı, notalı, "farkında" çalabilen belki de tek sanatkârdır.
 • dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman güzel insan, allah tüm sevenlerine sabır versin.
 • bu sabah gelen haberiyle biz sevenlerini çok üzmüştür. sunshine of your love'ı çalarken tuşemi daha da sertleştirmem için çok ısrar etmiştir zamanında, başarılı da olmuştur. gördüğüm en kültürlü insanlardan birisiydi. enerjisini hiç unutmayacağım.
 • "aa kaan abi ehe" diyerek başlığını tıkladığımda vefat haberini öğrendiğim, şok içinde kaldığım ürolog abim, abimiz. uzmanlığını aldığı bölümde asistan olmamdan mütevellit tanışma ve muhabbet etme şansını elde ettim; gerçek anlamda kültürlü, güler yüzlü, nazik, pozitif bir insandı; çok çok büyük kayıp. allah sevenlerine sonsuz sabır versin, mekanı cennet olsun.
 • baba oğul bizi ameliyat eden , hayatı dolu dolu yaşamış olan, erkenden giden hocam. hey gidi.. hayat böyle birşey işte.. mekanı cennet olur inşallah
 • çocukluğumun kızıl devi kaan abi sevdiklerine valhalla'da kavuşman dileğiyle..
 • bazı insanlara ölümü yakıştıramazsınız. hayatı hakkını vererek, dolu dolu yaşayan, etrafındaki hemen her insanın hayatına bir şekilde dahil olup büyük küçük güzel izler bırakan insanların ani gidişleri çok yıkıcı oluyor. kaan hoca da onlardan biri.
  bir öğrenci kongresinde sunum yapmak için bana danışmanlık yapmış ve motive etmiştir kendisi. tam bir neşe kaynağı, tam bir kültür insanı. her zaman güler yüzle hatırlayacağım. mekanın cennet olsun kaan hocam.
 • bir gün beraber çalma sözü olan abim, kısmet olmadı.. desibel'in yanındaki kebapçıda çay içerken neler neler konuştuk kendi zamanını yaratıp onun içinde yaşardı ve müzik - film denildiğinde o kadar engin ve derin bir bilgisi vardı ki.. onu fakültede hoca olarak değil abi olarak tanıdık ruhu şad olsun
 • bugün gelen haberle üzmüştür.kaliteli,kültürlü ve komik bir adamdı,taklidini çok yapardık kendisinin.mekanı cennet olsun.