şükela:  tümü | bugün
 • eski bankacı, yeni aktör.

  (bkz: istanbulname)
 • sosyal medya hesapları üzerinden keyifli videolara imza atan sempatik oyuncu.

  sitesinden alıntıdır:
  "1983 doğumlu kaan sekban, 1994-1997 yıllları arasında profesyonel çocuk tiyatrosu oyunculuğu yaptıktan sonra liseyi arnavutköy korkmaz yiğit lisesi’nde okumuş, üniversitede ise puanının yettiği yere giderek yıldız teknik üniversitesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. son sınıfta girdiği garanti bankası çağrı merkezinde yedi ay çalıştıktan sonra fulya şubesinde kobi bankacılığı müşteri temsilciliği yapmış, 2008 yılında ise kobi pazarlama departmanında stratejik planlama yetkilisi olarak görev almıştır. 2010 yılından itibaren satış koordinasyon yönetmenliği görevine getirilen sekban 2015 yılına kadar görevini sürdürmüş, 500’e yakın şube ziyareti yapmış, pek çok coğrafi bölgeden sorumlu olarak çalışmıştır. 2012 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında pek çok oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimine katılmıştır. istanbul film akademi, craft atölye, actedcity oyunculuk stüdyosu, los angeles ny film akademi ve amerikan drama sanatları akademisi new york gibi kurumlarda kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuğu gibi alanlarda workshoplarda bulunmuştur. son katıldığı müzikal eğitiminden sonra garanti bankası’ndaki on yıllık görevinden istifa ederek erler filmin sahneleyeceği istanbulname müzikalinin seçmelerinde 200 kadar oyuncu arasından seçilerek ocak ayında maslak tim center’da sahnelenen ve nükhet duru, pelin akil, caner cindoruk, melda gür, cezmi baskın gibi isimlerin yer aldığı aynı adlı müzikalde rol almıştır."

  ülkece çok zor zamanlardan geçiyoruz. siyasi gerilimler, toplumsal kutuplaşmalar, terör olayları, eğitimden sanata her alanda yaşanan yozlaşmalar, kişisel hayatlarımızdaki travmalar umutsuzluğumuzu sürekli körüklüyor. kurumsal bir hayatı terk edip hayallerinin peşinde koşmakta ısrarcı olan kaan sekban'ın mizahı ve performansı eminim izleyen herkese iyi gelecektir. yolu açık olsun...

  https://www.youtube.com/user/sekbank/videos
 • gerekli, gereksiz her türlü kişiyi bizlere maruz bırakan sosyal medyanın son zamanlardaki en tatlı yansıması. tatlı diyorum keza pek güleryüzlü, içten en önemlisi de akıllı.
  mizahzeka ister, bunu gerçek mizahtan anlayan herkes bilir. yolu açık olsun, güzel işler yapsın izleyelim.
 • kaliteli mizah yapan ender insanlardan biridir.
  ev yapımı talk show'u vardır.
  plaza mizahında oldukça başarılıdır.
  çok konuşkan ve enerjik biridir.
  kısa videolarıyla gününüze neşe katar.

  meraklısına instagram hesabı:
  https://www.instagram.com/kaansekbansacmalar/

  bu ayın sonunda da "tebrikler kovuldunuz" isimli kitabı çıkacakmış.

  bekliyoruz efendim.
 • kaan sekban saçmalar adında bir kanalı var instagram'da, yalnız ezik ve asabi yönetici skeçleri en keyif veren çalışmaları. yalnız bazı videoları fazla ego dolu geliyor, örneğin canlı yayın yapan 160 takipçili instagram kullanıcısı videosunda biraz hissettim. sosyal medya kullanmak için 1000+ followerımız mı olması lazım atraksiyondan atraksiyona mı koşmalıyız kendi arkadaş çevremizde naifçe takılamaz mıyız anlamadım yanlış anladıysam bir düzeltsin çünkü sosyal medya üzerine tüm esprileri bu felsefe üzerine kurulu gibi.
 • son günlerde epey popüler bir abi. zevkle izliyoruz.

  - sevgilinden ayrılır mısın? benim gibi yalnız ölür müsün?

  aueuahuehau
 • yav son entrymin ardindan cok gecmedi biliyorum fakat yazmadan edemiciim., "bakin kimse izlemeye gelmedi" girizgahiyla baslayip ardindan dolu salona donen selfie cekiminin akabinde gelen alkisli, heyooo'lu videolar cekme kaan. bir kere yapsaydin yeterdi.

  sen stand uplarina sessiz sedasiz devam et, zaten gelen geliyor. cikis noktan olan su uyuz ik'ci, asosyal departman muduru, dedikoducu calisma arkadasi videolari cek. sen daha iyi bilirsin tabi yine de..
 • bu gün hürriyette ayşe armana konuk olmuş. bankacılık, is ortamı, yöneticiler ... herkesin kendi is ortamından bir şeyler bulacağı dipnotlar. yolu açık olsun.
 • çok iyi pr yaptığını düşündüğüm kişi.
 • belli ki bir ortamda ayşe arman ile tanışmış ve ondan reklamını yapmasını istemiş bir adam. ayşe arman da onu kırmamış ve bugünkü köşe yazısına kendisini konuk etmiş. zaten bu kadinin nasıl gazeteci olduğunu da bir türlü anlamadım. ( neden o zaman kendisini takip ediyorsun diye soracaklara peşinen söyleyeyim, yazıyı bankacı olduğum için bir arkadaş gönderdi. yani ayşe arman, dünyada son kalan gazeteci olsa da asla okuyacağım birisi değildir)

  1000 abonesi bile olmayan ortalama videoları 600-700 tık alan birisi ne zaman internet fenomeni oldu?

  o en çok satanlarda olduğu iddia edilen kitabın satış rakamlarına da bakmak lazım. güzel bir pr çalışması olmuş

  ayrıca videoları evet bankacılığı anlatıyor ama çok da komik değil

  edit: elbette pr çalışması yapabilir. ama benim temel eleştirim, adı duyulmamış ve videolari 1000 tık alan birinin fenomen ilan edilmesi. ayrıca kaan sekban'in da röportajında bu durumu kabullenmiş cevaplari.

  benim eksiseyler de 121 bin kez okunmus makalem var. bu durumda ben de mi fenomen oluyorum?