şükela:  tümü | bugün
 • eski bankacı, yeni aktör.

  (bkz: istanbulname)
 • gerekli, gereksiz her türlü kişiyi bizlere maruz bırakan sosyal medyanın son zamanlardaki en tatlı yansıması. tatlı diyorum keza pek güleryüzlü, içten en önemlisi de akıllı.
  mizahzeka ister, bunu gerçek mizahtan anlayan herkes bilir. yolu açık olsun, güzel işler yapsın izleyelim.
 • kaliteli mizah yapan ender insanlardan biridir.
  ev yapımı talk show'u vardır.
  plaza mizahında oldukça başarılıdır.
  çok konuşkan ve enerjik biridir.
  kısa videolarıyla gününüze neşe katar.

  meraklısına instagram hesabı:
  https://www.instagram.com/kaansekbansacmalar/

  bu ayın sonunda da "tebrikler kovuldunuz" isimli kitabı çıkacakmış.

  bekliyoruz efendim.
 • kaan sekban saçmalar adında bir kanalı var instagram'da, yalnız ezik ve asabi yönetici skeçleri en keyif veren çalışmaları. yalnız bazı videoları fazla ego dolu geliyor, örneğin canlı yayın yapan 160 takipçili instagram kullanıcısı videosunda biraz hissettim. sosyal medya kullanmak için 1000+ followerımız mı olması lazım atraksiyondan atraksiyona mı koşmalıyız kendi arkadaş çevremizde naifçe takılamaz mıyız anlamadım yanlış anladıysam bir düzeltsin çünkü sosyal medya üzerine tüm esprileri bu felsefe üzerine kurulu gibi.
 • son günlerde epey popüler bir abi. zevkle izliyoruz.

  - sevgilinden ayrılır mısın? benim gibi yalnız ölür müsün?

  aueuahuehau
 • yav son entrymin ardindan cok gecmedi biliyorum fakat yazmadan edemiciim., "bakin kimse izlemeye gelmedi" girizgahiyla baslayip ardindan dolu salona donen selfie cekiminin akabinde gelen alkisli, heyooo'lu videolar cekme kaan. bir kere yapsaydin yeterdi.

  sen stand uplarina sessiz sedasiz devam et, zaten gelen geliyor. cikis noktan olan su uyuz ik'ci, asosyal departman muduru, dedikoducu calisma arkadasi videolari cek. sen daha iyi bilirsin tabi yine de..
 • bu gün hürriyette ayşe armana konuk olmuş. bankacılık, is ortamı, yöneticiler ... herkesin kendi is ortamından bir şeyler bulacağı dipnotlar. yolu açık olsun.
 • çok iyi pr yaptığını düşündüğüm kişi.
 • belli ki bir ortamda ayşe arman ile tanışmış ve ondan reklamını yapmasını istemiş bir adam. ayşe arman da onu kırmamış ve bugünkü köşe yazısına kendisini konuk etmiş. zaten bu kadinin nasıl gazeteci olduğunu da bir türlü anlamadım. ( neden o zaman kendisini takip ediyorsun diye soracaklara peşinen söyleyeyim, yazıyı bankacı olduğum için bir arkadaş gönderdi. yani ayşe arman, dünyada son kalan gazeteci olsa da asla okuyacağım birisi değildir)

  1000 abonesi bile olmayan ortalama videoları 600-700 tık alan birisi ne zaman internet fenomeni oldu?

  o en çok satanlarda olduğu iddia edilen kitabın satış rakamlarına da bakmak lazım. güzel bir pr çalışması olmuş

  ayrıca videoları evet bankacılığı anlatıyor ama çok da komik değil

  edit: elbette pr çalışması yapabilir. ama benim temel eleştirim, adı duyulmamış ve videolari 1000 tık alan birinin fenomen ilan edilmesi. ayrıca kaan sekban'in da röportajında bu durumu kabullenmiş cevaplari.

  benim eksiseyler de 121 bin kez okunmus makalem var. bu durumda ben de mi fenomen oluyorum?
 • az önce hürriyet gazetesinde ayşe arman röportajıyla haberdar olduğum kişi.

  allah allah madem bu kadar komik ben niye duymadım diye düşündüm. duyarım çünkü. yılların mizah okuyucusuyum ve mizahçıları az çok tanırım. zaten bu işi yapan kişiler de üç aşağı beş yukarı belli. old city comedy club var, ondan sonra kadıköy'de serkan yılmaz var, vedat özdemiroğlu var vs.

  internet sağolsun bütün fenomenler kabak gibi ortada zaten. onları tanıyorum.

  ayşe arman röportaı sonrası ekşi sözlüğe ve youtube sayfasına baktım. aşağılara doğru indikçe videolarının görüntülenme sayısı "31 görüntüleme 3 hafta önce", "166 görüntüleme 3 hafta önce" "354 görüntüleme 4 ay önce" şeklinde değişiyor.

  benim kanaatim : pr çalışması