351 entry daha
  • nokia e6 cep telefonunun bes para etmez reklamlarinda oynamis sahsiyet.

http://vimeo.com/32209118
  • böyle kötü bir reklamda oynayıp niye canım karizmasını yerle bir etmiş çözebilmiş değilim. umarım reklamdaki monologlar, diyaloglar kendisine ait değildir.
  • efsanevi bir reklamla karizmasına karizma katan efsanevi şahsiyet. ben gülmekten 25 dakikada yazabildim bu yazıları, kardeşim gülmekten jokerden beter oldu. lütfen bir daha bu kadar komik reklamlar çekmeden önce izleyenlerin sağlığını da düşünsün. bir de sözlüğü takip ediyorsa dikkat etsin "sezyum" nickli bir eleman var "ben kaan sezyum'um beyler" ayağına borç para istiyormuş milletten.
  • vay koçum be...

geçmişte yemeksepeti için twitterda kebap, hamburger vs. olmuştu... ford için araba tamircisi olmuştu.

şimdi telefon markası için graham bell falan olmuş... umarım prezervatif reklamında oynamaz, ne olacağı belli olmaz zira. heheh

yakışır abime yesin sosyal medyanın ekmeğini. hepimiz sezyum kom çocuğuyız en nihayetinde. de keşke graham bell olmuşken "telefonu buldum kıllısını aramayın amk. alın işte nokia, aynı fiyata canavar gibi androidli telefonlardan falan alıp naapacaksınız aq." deseymiş. ehüehehü
  • çok uzun sürdüğü için izleyemediğim bir reklam filminde oynamış şahsiyet. o reklam filmi o kadar uzun olmamalıydı, zamanım yok izlemeye.
  • halla halla, son yaptığı işe bayıldım. meylim var; ne yapsa bayılacağım. zira kendisi dark tranquillity albümleri gibi. hayal kırıklığı yaratmıyor bende.
  • "böyle telefona böyle reklam" demiştir muhtemelen ya da inşallah.
  • asdf reklamları çok deli olmuş. çok saçma lan.
    güzel oyuncu, helal.
  • nokia'nın reklamlarında oynamamış, nokia kaan'ın hem gururuyla hem kariyeriyle oynamış. nedir bu?
642 entry daha
hesabın var mı? giriş yap