şükela:  tümü | bugün
  • vayy naptınız siz zalımlar. adamın canını isteyin ama saç tahlili istemeyin.
    https://www.sabah.com.tr/…in-bu-suclamalari-yapiyor

"avukatı üzerinden 'şikayetini geri çek' diye haber gönderiyor, biliyor çünkü suçlu olduğunu. velayet almak için dava açtığı da doğru değil. ben zaten kaan için saç ve kan tahlili istedim. böyle bir dava açarsa çocuklarını 15 günde bir değil, hiç göremez, sebebini o gayet iyi biliyor."
  • kimseleri de takmadım
    ölsem değişmem
    kimseyi tanımadım ben
    senden daha güzel
  • acımasız talep. saç teli bir incelense neler çıkacağını çok merak ettiğim bir kaan tangöze var, bir de aleyna tilki.
  • kan tahlilinin sonucuyla bir bölüm narcos, bir bölüm breaking bad çekilebilir.
  • ben kaan'ı sanatı dolayısıyla seviyorum, arkadaşım değil dostum değil. doğal olarak özel hayatı da sikimde değil.

adam karısını mı dövmüş, erkekle mi basılmış, sapık mı? ne kadar sapık? bunlarda umrumda değil.

devletin memuru var, polisi var, hakimi var, savcısı var.

haksızlık olur eyvallah, oradayız. hacı sen napıyosun? derim; deriz. lakin haksızlık falan yok ortada, devam eden bi mahkeme süreci var. çocuklar söz konusu, işte kaan'ın uyuşturucu kullandığını ima eden bir eş var ortada. iğrenç şeyler bunlar. hoş değil.

ahmet kural-sıla mevzusunda da sılanın fanları yaygara koparttı diye kamuoyu falan oluştu zannetmiş olabilirsiniz ama pek çok gündem konusundan daha az ilgi çektiğine emin olabilirsiniz.

kaan benim ruhumu besleyen bi adam kardeşim. çakma sarışın eşiyle arasındakiler kendisini ilgilendirir, yaptığı şarkılar da beni ilgilendirir.

kamuoyunuz batsın, mahkemeye baskı kurup nafakayı mı arttıracaksınız napacaksınız? ben neden bunlara alet olayım ya. 15 günde bi görüyomuş çocukları da bi daha göremezmiş, ya ben bu vicdana sokayım zaten.

adamın üreticiliğine ket vuruyosunuz yavşak insanlar. sikicem dünyevi kaygılarınızı sizin ya. anadoluda bir sürü kadın için normal bi şey erkekten sopa yemek, modern türk erkeğini darlayacağınıza siktirin gidin çorumun bilmem ne köyündeki kadının hakkını savunun da göreyim götünüzü sizin. sırf hava, sırf cihangir feminizmi...
  • bunun da fanlarının da amk
  • çocuklarını eski karısına hakaret eden bir üvey annenin yanında büyütmek isteyecek kadar kendinden geçmiş kaan'a az bile. yuvasını yıktığı eski karısına hakaret eden sevgilisine gıkını çıkarmamıştı. kaan'ın üretkenliğine engel oluyorsunuz diyenlere çok güldüm. olayların sebebi biziz çünkü. hahahaha. adam şarkıcı diye modern erkek diyorlar. hahahahaha. iki şarkı söyleyip, sevgilisiyle uluorta öpüştü diye modern mi oldu?

seçkin'i savunanlara hasta feminist diyen şehir çomarları var sözlükte. delik çoraplılara laf sokan entry'lerim yüzünden bana mesaj atıp, bana erkek düşmanı diyen cahiller var. ben erkek düşmanı değilim. entry'lerimde laf soktuğum kişiler erkek değiller. bunu anlatmaya çalışıyorum. pipileri var diye kendilerini erkek sanmaları komik. benim o entry'lerim erkeklere değil. kendilerini erkekten sayıp boşuna mesaj atmasınlar. delik çoraplılar.
  • iki şarkı fazla böğürecek diye kimse kaan'ın kum torbası olmak zorunda değil. üretkenlik için dayak şartsa önce fanları fedakarlık edip kaan'a müracaat etsinler. sonuçta her şey sanat için değil mi ama.

(bkz: bana mazlum'u getirin)
    (bkz: sanat için dayak)
  • reisin saç telini sarsan kafa yapar. teste ne gerek.
  • ne bok olduysa oldu. ancak eski eş çocukları koz olarak kullanmaya başladığı vakit benim fikrim değişmez.

anaya bak sen anaya...
    sen babanın çocukları görmesini engellemezsin sadece, çocuklarının da babalarını görmesini engellersin.
    anneliğe bak sen...

çok doğru karar almışsın kaan, tebrik eder, yeni eşinle daha mutlu bir hayat dilerim.
    çocuğu koz olarak kullanan kadının sokaktaki köpek kadar değeri yoktur gözümde.