şükela:  tümü | bugün
 • değişik konular hakkında belgesel tadında uzun videolar hazırlayan youtuber. seçtiği bazı konular gerçeklikten uzak olsa bile takdir edilesi bir objektiflikle aktarıyor. bilim kurgu tadında izlenilebilecek türde. videolara oldukça emek harcadığı belli. daha fazla video hazırlamalı. takipteyiz.

  yüklediği bazı videolar şu şekilde:

  mars komplosu
  agharta - oyuk dünya teorisi - yeraltı sakinleri
  dyatlov geçidinin sırrı
  kara kutu - gizemli beynimiz
  mavi kan - reptilianlar

  bu da facebook sayfası:
  https://www.facebook.com/kaganalitik/
 • az bilinen ve özellikle rusya civarında yaşanmış gizemli olayları türk insanına objektif bir bakış açısıyla sunan youtube kanalı sahibi.
  anladığım kadarıyla rusçadan çevirileri de kendi yapıyor.
  özellikle bir dyatlov geçidi vakası belgesel serisi vardır ki dadından yenmez.
  en önemlisi adam emek harcayıp bişeyler anlatmaya çalışıyor bu bile başlı başına saygıyı sonuna kadar hakettirir.
  başarılarının devamı dileğiyle. takipteyiz.
 • güzel sesli bir ağbi.
 • baya güzel sesli bir ağbi, yaptığı iş çok güzel kesinlikle seslendirmeyi başkasına yaptırsa eminim çok daha izlenir.
 • ilginç konulara sahip enteresan videolar yayınlayan esrarengiz sesli biri.

  (bkz: büyük kahin vanga)
  (bkz: dyatlov geçidinin sırrı)

  videoları tüyler ürpertici
 • ilginç konularda hazırladığı videolarla dikkat çeken şahıs (bkz: emeğe saygı). ancak seslendirmeyi başka birine yaptırsa daha iyi olacak. nasıl bir ses tonu varsa 5 dakikadan sonra uyku moduna geçiyorum. uyku sıkıntısı çeken herkese videolarını izlemeyi tavsiye ederim.*
 • sona yazacağımızı önce yazayım süper bir ses tonu vardır. koy herhangi bir kanalın belgesel seslendirmesine, ulan kim bu anlatan üstat dersin. hoş gerçi ben ilk başta ünlü biri seslendiriyor sanmıştım zaten. youtube'da yaptığı iş hiç kolay değil, 10-15 dakikalık belgeseller hazırlamıyor bu adam, çoğu bir saate yakın ve sürekli bir şeyler anlatıyor sürekli konuşuyor. uzun bir araştırma, çabalama, kronoloji ve emek isteyen bir şey bu. değindiği konuların tamamı gerçekçi, dünyada artık neredeyse kabul görmüş konular. evrenin gerçekleri. yani evrim gibi bilimin temelinde olan bir konudan bahsetmek zorunda. böyle olunca da kimilerinin hoşuna gitmeyebilir ama sıkıntı yok. sonuçta çok objektif ve yalın bir çizgide oluyor vidyolar. facebook'ta ve youtube'da yorumlara bakıyorum herkes zaten takdir ediyor ve abimiz de güzel güzel teşekkür cevapları yazıyor, esirgemiyor. türkiye'de görmek istediğimiz şeyler bunlar. kaliteli ve eşsiz işlerinin devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • millet üşütük der diye uzaylılardan bahsedememekten mustarip olanlara cesaret veren , "mangal yürekli bir duranki neferi " ...

  harika calismalarinin devamini dilerim !
 • dün koba belgeselinin 2. bölümünü yayınlamıştır. yine enfes bir çalışma olmuş. belgesellerini eşsiz kılan özelliklerinden sadece biri rusça kaynakları anadili gibi analiz edebilmesi. yani ben öyle düşünüyorum.
 • göbeklitepe belgeseli gerçekten derli toplu ve gayet bilime uygun bilgiler veren youtuber.

  diğer belgesellerine de baktım içerikleri oldukça dolu.