şükela:  tümü | bugün
  • kayıp dizisinin kapüşonlu kadir'i.
  • nasil daha once yazilmadi hicbir fikrim yok ama bu genc delikanli kayip dizisinde kadir rolu ile cok cok iyi bir is cikardi. hem yakisikli hem cok iyi bir oyuncu belli, cunku dusuk gelirli pek bir baltaya sap olamamis kadir ancak bu kadar iyi oynanirdi zaten. ileride daha cok goruruz umarim onu.
  • ilk kayipta gormustum, hani kapsonlu bir cocuk vardi, iste kendisi o. hic degilse bizim oyle ilgimizi cekmisti, ne zaman cikaricak falan diye. o zamanda begenmistim oyunculugunu, gecen ulan istanbul da gordum, gene begendim. ben galiba her dizide ayni oyunculari gormekten cok sikildim. bir kac tane jon var turkiye'de hep oyle gidiyor. yeni yeteneklere cok olanak saglamiyorlar cunku kivanc tatlitug un reyting garantisi(!) var, digerlerinin yok. zaten reyting odakli bir is yapma olayina ayri sinirim ama o ayri bir konu. boyle yeni ve yetenekli insanlar bulmayi seviyorum dizilerde. caner cindoruk gibi mesela. kisacasi, umarim boyle gormeye devam ederiz kendisini, izlemesi pek keyifli.
  • yaşını duyduğumda inanamadığım oyuncudur. ben onu 20lerinin başında sanmıştım, meğer 20lerinin sonundaymış. vay be dedim, hem yakışıklı, hem olduğundan daha genç gösteriyor, hem de güzel oyunuyor. evet talibim kendisine :)) burdan duyuruyorum :)))
  • biraz saçları uzun olsa, tam tahar rahim havasında olacak. çok benziyor diyemesem de çok andırıyor.
  • ulan istanbul dizisiyle tanıdığım seksi şey. en çok da ses tonu etkileyici. öyle sinirli sinirli konuşmalar, sonra o hırçın tavrının yanında alttan alttan gülümsemesi. ayy aşık eder insanı.
  • ulan istanbul dizisinde ferdi karakterini canlandıran kaan yıldırım'ın,türkiye'nin sayılı holdinglerinden yıldırım holdingin veliahtı olduğunu gecen hafta beyaz show da beyazıt öztürk tarafından açıklandı.adamın hobisi oyunculuk.bu kadar servete rağmen bunun medyada bilinmemesi ne kadar mütevazi olduğunun göstergesi yıldırım holding
  • al yatağa bağla suratına otur. öyle bir adam.
  • bu kadar mi kotu bir oyuncu olur yahu? ınsani ulan ıstanbul gibi efsane kadroya sahip bir diziden sogutuyor. bir de o sahane oyuncular arasinda, bu adamdan esas oglan cikarmaya calisiyorlar ya ona yanarim. ne yapti da boylesi bir yapimda boylesi bir rol kapti merak ettim dogrusu.
  • geleceğin özcan deniz'i