şükela:  tümü | bugün
  • internette film tavsiyesi ararken denk geldiğim ve haftalık filmlerimi devirdiğim şahane site.
    "kaan" kim bilmiyorum ama adam izlediği filmleri "beynimi yaksın", "vurdulu kırdılı" gibi isimler ile kategorize ediyor, biz de modumuza göre film tavsiyesini şıp diye bulabiliyoruz. üye falan da olup kendi listemizi de profilimizde oluşturabiliyoruz. çok da güzel bi tasarımı var. twitter'da takip ettiğim birkaç fenomen de siteyi tweetledi. bence yakın zamanda çok iyi ve özgün bir kitleye ulaşacak. yazdım buraya. izleyecek film bulamayanlar için amme hizmeti denebilir. sözlükteki ilk entry'in de benden olsun kaan, eline koluna sağlık.
    şuradan yeşilleyebilirsiniz.
  • kendisi kimdir, necidir bilmem ama samimi bir arkadaş olduğunu kurduğu siteden tahmin ediyorum. deneme amaçlı birkaç film tavsiyesi aldığımda severek izlediğim filmler çıktı karşıma, izlemediklerimi de not alıp izliyorum. o kadar film tüketmişim ki değişik bir şey ararken bir film kadar zaman geçirdiğim olmuştur.

küçük bir eleştiri; sosyal medyada biraz daha fazla paylaşım yapabilir (belki de bana a denk geliyor bilmiyorum) ve haftalık da olsa çekilen/çekilecek filmlerle ilgili bültenler yayınlayabilir.
  • "ne izlesem?" diye kara kara düşünenler için hakkaten dev hizmet. film konusunda herkesin tavsiyesine pek güvenmem ama bu arkadaş iyi gibi duruyor. hiç boş tavsiyesi çıkmadı bugüne kadar.