şükela:  tümü | bugün soru sor
 • daha önce ilanı yayımlanan ancak “yüksek maliyet” gerekçesiyle iptal edilen lüks araç kiralama ihalesi araç sayısı da arttırılarak yeniden açıldı.
  bu araçlarda yok yok. " yastık altında ne varsa bozdur " destekli kiralanması beklenen bu araçların en önemli özelliklerinden bir tanesi gerçekten oldukça dikkat çekici: "ısıtmalı ön ve arka koltuklar.”
  peki bu özellik neden “dört silindir, turbo dizel motor, tam otomatik klima, renkli ekranlı türkçe dil seçenekli yol bilgisayarı, ön ve arka park sensorü, sürücü yorgunluğu tespit sistemi, işitsel ve görsel uyarı ikazı, radyo, cd-mp3 çalar, araç içi orijinal halı ve kauçuk taban paspasları, dört bölgeli tam otomatik klima, deri döşeme, orta konsolda en az 6,5 inç ve üstü ekran " gibi teknik donanımlardan daha önemli.
  şundan çok önemli: diyelim çok değerli bir devlet büyüğümüzün, çok önemli bir devlet görevini yerine getirmek için bir noktadan diğer noktaya " ısıtmalı ön ve arka koltuklar ” ı olmayan araçla intikali çok risklidir.
  sayın büyüğümüz cırcır olabilir.
  not: kaynak ? diyen muhterem. herşeyi benden bekleme. eırkondeyşını az önce arıza yapmış metrobüsle intikaldeyim.
 • (bkz: passat neyinize yetmiyor) dedirten ihale.
  son hükümet sayesinde devasa bir israf ve gösteriş kültürü oluştu elhamdülillah. bmw7, mercedes s, audi a8 den ve a6 dan aşağısına binmek ayıp sayılıyor. bunlardan aşağısına burun kıvrılıyor.