1. bu safhaya geçmeden bir süre gayet makul, efendi gibi kabuğundan ayırarak çitlersin kabak çekirdeğini. 5-10-15 derken zıvanadan çıkar ve ikişer üçer atmaya başlarsın ağzına. kimse önce kabuğuyla bodoslama yemeye başlamaz bunu. önce özenir. her şey, bir süre sonra aynı özeni göstermekte zorlanman ve kabuğun tadının da fena olmadığını düşünmeye başlamanla sinsice gelişir.
  2. kabuğuyla veya kabuksuz farketmez, kabak çekirdeği ciddi bir bağırsak kurdu veya tenya düşürücü.

    bu bilgi sadece teorik bir bilgi değil. ailemden birinin yaşadığı gerçek bir deneyime de dayalı. koca bir tabak kabak çekirdeği yedikten sonra ertesi gün 1 metreden uzun tenya düşürdü. doktora gidildi tabi. doktor da onayladı kabak çekirdeği mevzusunu. daha ilginç ve önemlisi, bu tenyalar kişiye hiç farkettirmeden büyüyüp, 12 metreye kadar ulaşıp, bağırsağı tıkayarak ölüme sebep olabiliyormuş.
  3. ardindan bir demlik cay icmekle sonuclanacak, muthis bir hazdir. orgazmik olmasa da ona yakindir. tabi icinden aci tek tane cikmamasi sarti ile.
  4. özellikle içki içerken, sıkça yaptığım iştir. zararlıdır esasen çünkü kabak çekirdeği genel olarak bol tuzludur ve çekirdek kabukları bağırsak lümeninde apandisit gibi uzantıları tıkayabilmektedir.

    o yüzden uzak durmakta fayda var..