şükela:  tümü | bugün
595 entry daha
  • nasil malum partilerin malum oylari oluyorsa buranin da tabiki de seveni olacaktir. birseyin cok kotu olmasi turkiyede hicbirsey ifade etmiyor. turkiye burasi sonucta. "eaabii yeaa " diye diye markette birayi 20 tl, sikik lahmacunu 14 tl olarak dayiyolar. darendeli kafasi. mecbur oldugunuz icin de almak zorundasiniz. 2 kisi koya servisle inip dönmek 24 tl. arabanizi servis alanina park ediyorsaniz 15 tl de otopark. sadece inip cikmak 40 tl iki kisi. koy guzel ama surekli etrafi kesen, piyasa yapan tiplerden ve koyda tepinen adamlar yuzden denizi girilecek gibi degil. deniz bulanik ve cok kalabalik. "eaabi yeaa relax" tarzinda bok gibi hizmete vip hizmet parasi ödüyorsunuz. huzurlu olmak icin belli bir tayfayla ayni ortamda bulunmaniz gerekiyorsa ve sosyallesmek istiyorsaniz gidin. plaj bu amac icin gelen, nerelisin sorusuna dünya diye cevap veren, futbol takimi tutmayan insanlarla dolu, mutlu olursunuz.
  • kız kardeşim gitti oraya tatile güzel bir yer diyor cosmos beach mi ne varmış oradalar denize inmek için bayaa kayalıklardan iniyorlar tehlikeli geldi bana biraz ama ne bileyim.
  • yazılanları okudum da gerçekten üzüldüm. kabak koyuna gitmeyeli 10 sene oldu galiba. ondan evvel her yaz giderdim. hele ki ilk gittiğim zamanı hatırlıyorum da aklım çıkmıştı gökyüzünün güzelliğinden. yavaş yavaş patikadan yıldızları seyrede seyrede inmiştim koya doğru. o zamanlar bir iki işletme vardı. koy çok sakindi. ne servis vardı ne de otel. şimdi sahilde havuzu olan otel var. gerçekten kahrolmamak elde değil bir yerin ranta kurban gittiğini görünce. otopark 20tl denmiş. pes doğrusu.

    not: antalyaspor