• kanat atkaya'nin pazar kosesinin adi. album elestirileri.
  • ileri yaştaki erkeklerde kısırlığa neden olduğundan küçük yaşta atlatılması gereken hastalık.
  • tek tarafli gecirildiginde insanin daha bi komik gorunmesine neden olur. ancak, bu durumdaki bir insana gulunmemelidir, cok ayiptir
  • cole dusmus kutup ayisiyla, ayni kaderi paylasan bir arkadasimin, dugununden 3 gun once basina gelen hastalik.
  • (bkz: mr spock)
  • "kulakların çınlamadı mı" sualine "yoo" diyene cevap olarak "kabakulak olmuşsun sen
    kulağın çok kaba.. çınnamamış işti" diyerek yakışktırdığınız, yapıştırdığınız kulak hastalığı.
  • bir skandal.....ay yok yok o telekulaktı...sıçtık...neyse..
  • iki kere geçirdiğim hastalık.
  • tum anne babalara onerim erkek cocuklarina kucuk yasta bir sekilde ile kabakulak virusu bulastirmalaridir. benim oglum olursa kesin oyle yapacagim.

neden? cunku ola ki oglunuz ergenligin en hararetli zamanlarinda kabakulak hastaliginin pencesine dustu. ola ki oglunuz enerjiden yerinde duramadigi bu donemde kabakulagi ciddiye almadi hastalik erbezlerine kadar ilerledi. ola ki bir hastaneye yatirmak zorunda kaldiniz oglunuzu. olmaz demeyin efendim, oluyor boyle seyler esimizden dostumuzdan duyuyoruz.

bu kadarla biter mi saniyorsunuz? bitmeeez. o hastanede oglunuza tassaklarindan igne vuracaklar, insafsiz hemsireler kolum kadar igneyi 5 saniyede enjekte etmeye calisacak. oglunuz deli yatan biriyse kolundaki serumun baglantisini koparacak gece uyurken, sabah uyandiginda nevresimlere zerk olan serumun islakligindan altina isedigini zannedecek. o korkuyla islak yatakta bir saat kimildamadan yattiktan sonra anlayacak altina isemedigini.

aranizda "bu kadarcik cileden birsey olmaz, aci ruhu olgunlastirir" diyenler vardir. iste o kisiler kaderin aglarini ne kadar saglam orebildigini bilmeyenlerdir. hadi oglunuzun yattigi hastane bir egitim hastanesiyse? hadi her sabah bir profesor pesinde yirmi tane doktor adayiyla -kizli erkekli- ogluzun kogusuna duhul ederse? doktor adaylarinin herbiri oglunuzun tassaklarini soyle bir tartip onundeki kagida bir takim notlar alirsa ne yapacaksiniz soruyorum?

olmaz demeyin, oluyor boyle seyler kendimden biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap