• tövbe haşa...
  • tapacaksanız benim putuma tapın.

yalayacaksanız benim elmamı yalayın..

adamı hasta etmeyin lan. *
  • kabe'ye "put diyen kafirdir" diyerek burasının put olmadığı kanıtlanıyor, ne güzel kafalar lan. senin inancına göre kafir sayılıp sayılmamak umrumuzda sanki.

sen put değil de hak olduğunu düşündüğün için dönüp duruyorsun çevresinde ona bir şey demiyorum ama yaptığın hareket pagan kültürünün bir devamı. sen bunu o kadar putlaştırmışsın ki, uzaya çıkıldığında bile kıble nerede olacak diye dert ediniyorsun. allah her yerdedir bilir, görür diyip; dua ederken ellerini göğe açıyorsun. çünkü geçmişinde göklere tapmışsın.

bir de tehdit ediyor, ebrehe'nin yolu oraya düşmüş de kuşlar kafalarına sıçmışlar diye. dine bak, hakk'a bak; ağzını açanı hep yıkıyor yok ediyor. böyle dinin kabe'si put olsa ne olmasa ne!
  • hac ibadeti pagan, putperest kökenli bir ritüeldir. tek tanrılı bir dinde tanrıyı temsil eden ve kutsal sayılan bir bina olması mantık dışıdır.

kuranı kerimde allah kabeyi "evi" olarak tanımlıyor ve kabe müslümanlar için kutsal bir yapıya dönüsüyor.

aslında dönüşmek demek yanliş olur çünkü kabe mekkeli müşrikler, çevredeki putperestler ve müslümanların ortak kutsal mabedi.
  • kabe put değilse, hazreti muhammedin kırıp döktüğü put*lar da put değildir.
hesabın var mı? giriş yap