şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kablolu mousetansa kablosuz mouse tercih edildigi için meydana gelebilecek kötü olaylar dizisi.mouse un pilinin bitmesi, kendisini tutan bir kablo olmadigi için yere düsmesi ve kaybolup durmasi bu kötü olaylar listesinde en basta gelenlerdir
  • infrared değilse sürekli bir tür elektromanyetik radyasyona maruz kalmanız.
  • öncelikle anket açtırır bu kablosuz mouseler. pili çabuk biter ve maliyeti yükseltir. eğer cihazın ana kutusu,kara kutusu ya da adı her ne ise işte, o cihaz masada açıkta değilse yavaşlama yapabilir. ve en önemlisi kablosuz mouse kullanmanin yararlari diye başlık bile açtırabilir.
  • sabah sabah kaybolabilir (bkz: kaybolmayan fare). klavye gibi bi yerlere kaçabilir. kablosuzdur, ucundan çekecek bişi yoktur. arkadaşım bırak onu her pilli aleti titreşimli mi sanıyosun, bırak lan...
  • cep telefonunu masanin uzerinde duruyorsa, telefon calmadan mouse'in anlik kitlentilerinden telefonun calacagini anlarsiniz.
  • her eve gelindiğinde bulunamaması en büyük zararıdır... çünkü kedi gelir, bunu yere atar ve bir top şeklinde mousela oynar, ee ne de olsa faredir o işte... benim kedim gibi tıkırdayan her haltı seven bir kediye sahip kimseye tavsiye edilmez bu mouselar, iki gün sonra zaten yoktur o artık, bir tarafı kırılmış, üstü çatlamış, patilenirken bulursunuz...
  • yurt misali bir yerde ikamet ediliyor ve civarınızda kalan şakacı arkadaşlarınızda aynı kablosuz mousetan kullanıyorsa utanmadan sıkılmadan sizin mouseunuzun frekansına girmeye çalışır. becerdiği zamanlarda ise kahkahalarla başarısını kutlar. sizin de sinir olmanıza vesile olur..
  • bir gün bilgisayarınızdan usb aparatını çıkardığınızda, o usb'nin artık çalışmadığını görebilirsiniz. hatta ve hatta o usb'nin komşu usb'sinin de ölmüş olma ihtimali vardır. bir de usb'leriniz anakartınıza entegreyse (bkz: geçmiş olsun)
  • bugüne kadar hiç kullanmadım çünkü bir şeyh kablosuz mouse kullananların penis boyları 6 cm'ye düşüyor demişti.