şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: katö)
 • katö bir cesit;
  (bkz: paralel hal yapılanması)
 • örgütsel dokümanları 'kasa'dır.
 • yakında ilan edilebileceğini düşündüğüm örgüt. veya kolay yoldan hepsini fetöye de bağlayabilirler.

  irfan değirmenci'nin tanzim kuyruğu videosundaki vatandaşları gördüyseniz eğer, bu tipler bu tanıma sıkı sıkı sarılacaktır. şu an tam da buna ihtiyaç duyuyorlar. pazardaki fiyatlar neden artıyor, dıj güjler istiyır. karneyle tüp ve ekmek alırdık diyen tipler tanzim'den belirli miktarlarda sebze meyve alabiliyorlar. karne kuyruğu beklerdik diyorlar, tanzim kuyruğu beklerken.

  işte bu tiplerin gazını almak için bir düşman yaratılması lazım. bu işi ya cehape'ye bağlarlar ya da fetöye, olmadı kabzımal terörüne. çünkü hep dış güçlerin oyunları bunlar. yerli tohum olmamasıyla alakası yok, aracılarla bir ilgisi yok, lüks yatlara indirimli mazot verilirken çiftçiye verilmemesiyle bir alakası yok. çiftçiye verilen desteklerin yetersiz olmasıyla bir alakası yok. bilinçsiz yapılan tarımla, eğitimsiz çiftçiyle bir ilgisi yok. 17 yıldır iktidarda olup bir türlü bu dış güçlerle savaşamayan hükumetin bir etkisi yok.

  bütün suçlu duş güçler. biz süperiz, ama biliyorsunuz alamanya bizi çekemiyor, firansa bizi çok kıskanıyor, kıskançlıklarından kudurup halkımızı açlığa ve sefalete mahkum ediyorlar. turamp denilen sarı ve böyük azrail için yapılıyor bunlar hep. çünkü bizim osmangazi köprümüz var, çünkü bizim yavuz sultan selim köprümüz var. hepsinden öteye, halkımın refah içinde binip rahatça istediği yere gittiği bir metrobüsümüz var. kıskanmasınlar da ne yapsınlar? purovakasyona gelme ey halkım, bize allahımız yeter. yeter ki şükredin, açlıktan geberecek seviyeye gelseniz bile mayınlık yapmayın, şükredin ve sahip olabildiklerinizin kıymetini bilin. mümkünse şu dayıya oy verin hatta, cennete giriş belgesi mi ne veriyormuş, işinizi garantiye alın.

  bence çok mantıklı. haydi milletim sandıklara, oyumuzu ampüle basıyoruz. çünkü istikrar sürmeli. bu arada içinizde dolarını bozmamış olan hayınlar varsa hemen bozdurun, yoksa haşa ampüle oy verirken kazandığınız sevaplar azalıyor. yastık altında dölarları saklayanlar kendilerini biliyorlar. sonra 3-5 sevap pointle cenneti kaçırmayın bak.

  allah sayın cumhurbaşkanımızdan razı olsun, eski nesiller kuyruk beklerdik derken ne çektiklerini biz yeni nesiller anlayamıyorduk, şimdi daha iyi anladık ve bu gaddar laikçi cehape zihniyetine olan nefretimiz kat kat arttı.
 • örgütün lugatında geçtiği söylenen bazı terimler şunlarmış;
  (bkz: bana bir haller oluyor)
  (bkz: hallenmek)
  (bkz: hele hele hele) : bu da var ama. daha ne demek olduğu anlaşılamadı.
 • taşı toprağı altın şehir filminde gorebilecegimiz orguttur. yillardir ulkemizde faaliyet gosteren en tehlikeli orgutlerden biridir.