şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: unutamadım)
 • pamela söylüyorrr karşımda beh
 • iyi bir türkü/şarkı adını ilk dizesinden alır genelde. bir başlığa ihtiyaç duymaz. müslüm gürses'in bu parçasını unutamadım olarak adlandırıyorlar. pamela spence bir albümünde bu isimle albümüne koydu diye biliyorum.

  bu parça en güzel cuma akşamı iş çıkışında rakı içmeye giden plaza erkekleri tarafından söylenir. kimisinin kravatı hafif açılmıştır, kimi çözüp iki yana salmıştır, kimisi tamamen çıkarmıştır. dirseklerine kadar katlı beyaz ya da açık mavi gömleklerle ellerinde kadehlerle söylenir bu parça. söyleyecek özgüveni bulmak için en az iki kadeh parlatılmalı tabi.

  o kadar güzel bir parça ki kesin geçmişte bir eski sevgili kırıntısı vardır ve ona gider. eski sevgili kırıntısı yoksa hayal kırıklıklarına gider. gider de gider bu parça.

  nakarattan hemen önce bir yudum alınır. o acı at yüzü hafif ekşitir ve şarkıya oradan girilir. sağ el havadayken "kim bilir kimler var şimdi kalbindeğğğğ" diye bağrılır ama yanlış anlaşılma olmasın diye karşında oturan iki erkeğin arasına hizlanır o el. ne olur ne olmaz. gey damgası yemeyelim değil mi akşam akşam. "sen beni unuttum çoktan belki değğğğğ" kısmında tam ben derken kendi böğrüne iki defa sert vurulur. "her şeyde sen varsın" kısmında ise işaret parmağı ile iki erkeğin arasını işaret edilip (sen) geri çekerken avuç açılarak boş çekilir. orada sağlam mesaj verilir.

  "ne yaptım saseni unutamadım" kısmı söylenirken de iç sesle muhabbet edilir. "bu ulama mı oluyordu amk? saseni ne amk ya? japonca kelime gibi. hay sikecem şarkısını. inşallah detone olmuyorumdur" tam o sırada şarkı müzik kısmına geçer ve karşı çaprazdaki arkadaşın eliyle keman çalma hareketi yaparak sempatik olduğunu sandığını hissedip iç sesle" tipini siktiğime bak ya" denir ve önce bir yudum rakı alınır ve bir çatal peynir atılır ağıza.

  rip müslüm baba.
 • 2 aydır çalmaya çalıstığım parça. sürekli yoğunlaşmaktan sıkılmaya başladım.
hesabın var mı? giriş yap