şükela:  tümü | bugün
  • 25 senelik hayatımda 2000 defa 31 çekmemişimdir amk.

atma ziya din kardeşiyiz.
  • sene o zamanlar 2000 revivo vardı bizde cimbom hagi ile öne çıkıyordu maç 1-1 gidiyor çıktım sahaya dedim hocam böyle olmaz vurdum 2000'lik malafatı meşin yuvarlağa baktım stadyum yıkılıyor işte o vuruş 2000. skordu...
  • orospudur. merak etmeyin erkeğin de orospusu olur.
  • 2000 demiş la, o sayıyı bulduysan devleti niye masrafa soktun ? cebimizden tonla para gitti, sen yapaydın ya 3. köprüyü ?
  • bunun bir marifet olduğunu düşünüyorsa maldır ve büyük ihtimalle seksin ne olduğundan haberi dahi yoktur.
  • bakıyorum aranızda çektiği 31' leri de seks sayarak 2000 rakamına ulaşan abazanlar var.
  • (bkz: barney stinson) bu abimiz bile 250 civarlarındaydı.
    (bkz: atma recep din kardeşiyiz)
  • hesabını tutsa bir dert, tutmasa ayrı dert. ne halt yiyorsa yesin insanıdır diyeyim geçeyim.. de kardeşim 2000 ney? saymadım demiş ama bence eline koluna duvarına defterine ve ruhuna atmış çentikleri.
    ya da, ki bu daha muhtemel, ya hesap bilmiyor ya hiç dayak yememiş.

bu arada, hayır deyin. ve ayrıca imam hatipler kapatılsın.
    başlık bi işe yarasın bari.
  • şimdi 2000 kadınla birlikte olmak için gerçekten mesai harcamak lazım. en az 1 saat sürdüğünü var sayarsak. 2000 saat yapar.
    ee bunlar gökten düşcek hali yok ya. kişi başı ortalama 2 saat tavlamak işçin uğraşsa ki bu efsanevi bir zaman. etti mi 4000 saatte burdan. ee bunlarla karşılaşmak lambur lumbur lafa girmek olmaz kesişti etti göz kırptısı 1 saat olsa. ordan da bir 2000 saat. hepsini kendi evine yada başka bir yere götürse, hadi yol git gel 1 saat sürsün 2000 saatte ordan.
    toplamda 2000+4000+2000+2000 = 10,000 saat yapar.

bu kişi 45 yaşında olsa ilk ilişkisini 15 yaşında yaşamış olsa (bu abartıyı da es geçmeyin) 30 yılda 262,800 saati var demektir.

varın siz düşünün.

edit: bir de son 2 haftada 3 kadınla oldum demiş. haftalık 1.5 eder. yıllık 78. 30 yılda 2340 eder.

son olarak bayım. siz ya bir jigolusunuz ya da hala cinselliği bir gurur kaynağı olarak gören ergen liselisiniz.