• fethullahçı terör örgütü tarafından yönetilen twitter hesabı. sözde muhalif görünümlüdür. ekim 2014 tarihinde kurulmuştur, @kacsaatolduson kullanıcı adına sahiptir. fakat sadece bu değil, twitter'daki bütün kaç saat oldu vb hesaplar da fethullahçıların güdümünde. akılları bir buna yetmiş demek ki.

siz hiç hoca sümüğü yalayan atatürkçü gördünüz mü? bunlar sümükçü taifesindendir, muhalifliklerine itibar etmeyiniz.

misal: tık
    tık2
    tık3
    tık4
    tık5
    tık6
  • rte bunu diyeli daha bir kaç saat olmuş:
    efendi olmaya geldik

hani hizmetkaaaaaar olmaya gelmişti?
  • fetö'cü hesap. zaten kendileri de kabul ediyor. geçen günlerde artık hesap sahibinin değiştiğini ve fetö'yle ilgilerinin kalmadığını yazmışlardı ama şimdi bulamadım o tweet'i. zaten nerede atatürk istismar ediliyorsa, hesapta "selanik", "1881", "9:05" gibi atatürk'ü aşırı ön plana çıkartma çabaları oluyorsa bilin ki o hesap kriptodur. kendine atatürk'ü paravan yapmıştır.

yalnız türkiye'deki organik takipçi sayısı en yüksek hesaplardan biri olabilir. tek başına muhalefet gibi bir şey. attığı tweet'ler anında gündem oluyor, videolar anında 100 binlerce görüntülemeye ulaşıyor. erişim engeli getirilmemesi enteresan.
  • feto mudur nedir bilemem de, şöyle bir taklidi tesadüfen karşıma çıktı, bol bol yalanlı çarpıtmalı paylaşımlar yapıyorlar.

https://twitter.com/…utr/status/1107584119528189952
  • fetö projesi olduğu ayan beyan ortada olduğu halde, muhalif kesim tarafından takip edilen, rt yapılan, sözlükte de sık sık paylaşılan hesap.

kendine muhalif diyen herkesin uzak durması gerektiğini düşünüyorum. hele imamoğlu bunların gazına gelip etkileşimde bulunursa kendine büyük kötülük eder.

chp için birşey demiyorum, zira mevcut kafayla eninde sonunda kendilerini bir şekilde bulaştıracaklardır.
  • paso sahte haber paylaşan aptal bir twitter sayfası.
  • bilen bilir sağlam fetöcü hesaptır. muhalif görünümüne bakmayın, bunlar tayyipten ondan bundan daha felaket adamlar. sokakta f-16 ile helikopter ile adam öldürebilecek kalibrede bu adamlar. aman diyeyim.
  • binali yıldırım'ın çanakkale köprüsü temel atma törenindeki "çanakkale geçilir" sözünü 18 martta yayınlarak algı kasmaya çalışan hesap.
  • sabredemeyen insanların genellikle soyledigi laf
  • hesabı yöneten yakalanmış.
    haber
hesabın var mı? giriş yap