şükela:  tümü | bugün
  • ozan güven sayesinde dilime takılan cümle. o kadar çok izledim ki malum videoyu, olur olmaz yerlerde kullanmaya başladım. hayır bi'gün dayak yiyecem, o olacak. geçen gün para üstünü yanlış veren bakkala kaç yaşındasın sen diyecektim az daha. özetle o videoyu fazla izlemeyin.
  • kavgalarda oluşan kimsin lan sen döngüsüne rakip olabilecek, kavga öncesi atarlanma girişimi.

hayır, adam gerçekten merak ediyor gibi defalarca soruyor kaç yaşında olduğunu. millet de dayanamıyor ve "olm söylesene kaç yaşında olduğunu" diye üsteliyor.
  • (bkz: infinite loop)
  • askerde bir çok yeni gelen alt devreye sorduğum soru.

- sen yeni misin
    + hayır abi
    - kaç yaşındasın sen
    + 20
    - ee ufaksın işte
    + böhü böhü homur humurr
    - ne dedin sen ne dedin sen, çattt.

bir kısa dönem poşet abileri olarak beni çok eğlendirdiklerini söylemeden geçemeyeceğim. uzun dönemlere alt muamelesi yapmak paha biçilemez. yeni gelmekle değil ne kadar hızlı alışmakla alakalı bir durumdu tabiki.10 günde üstlerine çıktım hepsinin. bu da böyle bir askerlik anımdır.
  • (bkz: sekkiz)
  • ekşi sözlük'ten dev hizmet!

bu sayımızda siz kıymetli okurlarımıza genç kızların sevgilisi ozan güven'in efsane video'sundan efsane bir kareyi hediye ediyoruz.

bel kıvrımlarındaki rönesans etkisi odanıza özgürlük katacak, yüzlerdeki realistlik benliğinizle bütünleşmenize yardımcı olacak.

odanıza, kapınıza yapıştırın; yorganınıza, doğum günü pastanıza bastırın; büyük kartonetini hazırlayıp her gün bu eşsiz repliğe hayatınızda yer verin.

http://i.imgur.com/gawvogc.jpg
  • sözlerini de yazayım tam olsun:

---

ya siktir git. ya salak salak so. kim o? nerde o? ne salak salak sorular soruyosun ya? ne kadar salak salak sorular soruyosun ya? ya bi dakka abicim. ya bi dakka bıraksana. oğlum bak. oğlum bak. normali bunun nedir biliyo musun? ozan bey iyi akşamlar. ilişkiniz nasıl?

kaç yaşındasın sen?
    kaç yaşındasın sen?
    bi dakka
    kaç yaşındasın sen?
    hayır kaç yaşındasın sen?
    kaç yaşındasın sen?
    bana yaşını söyle
    hayır yaşını söyle bana
    kaç yaşındasın sen?
    hayır kaç yaşındasın sen?
    kaç yaşındasın?

dalyarak

böyle mi sorulur? ilişkiniz nasıl gidiyo. ben sana soruyo muyum kimi sikiyosun diye? soruyo muyum? ne kadar aptal aptal konuşuyosunuz ya. şimdi şöyle yazıcaklar. içkiliydi bilmemne. bi dakka abicim öyle bir şey yok. bi dakka dur ya alla allaa. niye sarhoş muamelesi. ya feridun abi. ne kadar aptal aptal sorular bunlar ya.

ilişkiniz nasıl gidiyo? amcık ağızlı sen kimsin lan? on altı yaşında bi tane adamsın. sen kimsin ya? sen kimsin abi? sen kimsin?

gerizekalılar ya.

bu kadar aptalca bi soru olur mu. ilişkiniz nasıl gidiyo?

ya amına koyim ben sana soruyo muyum ya.

(bkz: copy paste değil alın teri)*