şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
205 entry daha
  • kameralara takılan elinde sopayla yürüyen ve çobanla konuşan genç o değil deniyor şimdi. ailesi nasıl tanımamış, çok ilginç bir olay.
  • bir twitter sayfasında gördüğüm habere göre gencin vücudunda çok sayıda arı iğnesi bulunmuş. ölüm sebebi bu olabilir mi bilmiyorum. ülkemizde öldürecek kadar zehirli arı var mı veyahut çocuğun alerjisi mi vardı bilinmez.
  • https://youtu.be/wucrm4e2msk

belirtmeliyim ki dedeyi suçlamıyorum. sadece söylemlerindeki ifadelerden rahatsızım. bir geceyi geçirmiş onur diyor hiç hiçbir pişmanlık yok yüzünde. şuurunu kaybetmiş diyor bence diyor. neden şuurunu kaybetsin yavrucağız ya, bunun bencesi olabilir mi. çocuğu başka yerlerde aramışlar üstüne bir de kendi hatalarına kılıf uyduruyorlar. herkes çok suçlu çok. yazık cidden gencecik bir evlat, videolarını izledim dün o kadar neşeli, o kadar efendi ki yüreğim burkuldu. hepimiz suçluyuz. yanlış yerde güya çok bir iş yapıyormuş gibi arama çalışma faaliyeti yaptınız. havadan aramayı çok geç başlattınız. geceleri aramadınız o çocuğu. ihmaller araştırılsın, sorumlu olanlar cezalandırılmalı.