şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: horozcu yavuz)
 • dün taksim çekimlerinde , zafer algöz, melek baykal gibi isimleri gördüğümüz yapımdır. demirören avm yanındaki camide bir kovalama sahnesi söz konusu galiba. set çalışanlarına çekim arasında muz dağıttılar.
 • endemol ile böcek yapımın ortaklaşa yapımcılığını yaptığı, bir yozgat - istanbul arası filmi. senaryosu ise kaman kardeşlere ait.

  filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: zafer algöz, melek baykal, emrah kaman, algı eke, cihan ercan, nejat uygur jr, alina boz, nursel köse, necip memili.

  film 4 mart 2016 günü vizyona girecekmiş.

  edit: doğa yavuz da filmin oyuncuları arasındaymış. arizonakertenkelesi'ne teşekkürler.
 • filmin bir kısmının yozgat'ta çekildiğini bugün öğrendim.. sanırım mart 2016 gibi geliyormuş, güle güle gelsin, hadi bakalım..

  bekliyoruz dutlukta..
 • güzel kadroya sahip emrah kaman filmi , beklentiler yüksek izleyenlerin memnun olmayacak büyük ihtimal
 • "lan bu meltem yılmazkaya baya çekici hatunmuş" dedirten film olacaktır orası kesin.
  güldür güldür show'dan tarafıma yansıtılan "çirkin ama sempatik kız" imajını yerle bir etti şahsen.

  eğlenceli bir film, kalitesine de güvenebilirsiniz zira ömer faruk sorak'ın elinin değmişliği var.
 • 2016 yılında hala mı "köyden (??? köy ???) indim şehre." teması ya bir bitin artık... dünya küreselleşti, bizim ülke hala küreselleşemedi. yozgat'tan gelen aile kol kola girmiş istiklal caddesi kalabalığında istanbul'a yerleşen evlatlarını arıyor. yuh yahu yuh! kafede teoman'ı gören kadın görgüsüz gibi gidip teoman'la özçekim yapmaya uğraşıyor, istanbul'da olana bitene şaşırıyorlar falan, istanbul'a gelir gelmez nerede pavyon şarkıcısı, nerede fahişe, nerede mafya, nerede it kopuk var hepsine bulaşmayı da başarıyorlar. ben istanbul'da ilk senemde laleli'de karma öğrenci yurdunda kaldım kız başıma, fahişelerin, kadın satıcılarının, uyuşturucu satıcılarının, kaçakların, göçmenlerin yanından yürüyerek okula gidip geliyordum şu filmin fragmanının binde birini görmedim duymadım. laleli diyorum bak, alooo...

  senaristler, yönetmenler, yapımcılar... farkında mısınız bilmiyorum ama teknoloji baya ilerledi ve yaygınlaştı. sizin küçümsediğiniz anadolu insanının emin olun istanbul'un kalabalığında insan aranmayacağını bilecek kadar aklı fikri, temel dünya görüşü var çok şükür. internet diye bir şey var oğlum, inanamayacaksınız ama yozgat'ta bile var artık bu internet. anadolulu insan "beni şehre götürüp şarkıcı yapacan deee mi..." kafasında değil artık. oğlum sen küçümsediğin insanlarla televizyonda aynı programları, aynı kanalları izliyorsun artık, aynı gazeteleri takip ediyorsun, aynı radyo kanallarını dinliyorsun, o adam seninle aynı internetten aynı yabancı dizileri, filmleri, belgeselleri, programları, animeleri takip ediyor, o beğenmediğin insanlar seninle aynı sosyal medyayı kullanıyor, emin ol teoman'ı da funda arar'ı da tanıyorlar. kitapyurdu'nu, idefix'i biliyorlar, sen nasıl kitap sipariş ediyorsan artık onlar da ediyor. senin kıyafet beğendiğin morhipo, bukombin, n11 falan adam bunları da biliyor yani, modayı da takip ediyor artık emin ol. istanbul'da bir olay olsa yan komşusunda olmuş gibi anında haberi oluyor. sen istanbul'da, izmir'de poponu devirmiş otururken adam senin beğenmediğin anadolu taşrasında internetten dil öğreniyor, yurtdışından sevgili buluyor, ismini bile bilmediğin kitapları, filmleri takip ediyor.

  oğlum yozgat dediğin yer kuş uçmaz, kervan geçmez bir yer değil, kars'ın ardahan'ın bir dağ köyü falan değil. ha istanbul'daki kadar sosyal etkinlik var mı, yok. ona eyvallah. ancak emin olun istanbul nüfusunun yüzde sekseni de şehirlerindeki kültür sanat etkinliklerinden bihaber yaşıyor. yani yozgat'taki adamdan çok farkı yok, tek farkı metro görmüş, tramvay görmüş insanlar bunlar. "biz istanbul'la baş edemeyiz, köyümüze dönek." edebiyatı seksenlerde kaldı. istanbul'un pek çok şehrinin şu an herhangi bir taşra şehrinden farkı yok desek yalan olmaz.

  ve siz hala utanmadan çok komikmiş gibi şive komedisi yapıp köyden indim şehre temalı film çekiyorsunuz, utanmadan bir de bunu sinemada yayınlıyorsunuz. emrah kaman sen sivaslı değil misin? sivas yozgat'tan çok mu farklı bir yer anasını satayım? sen kendi insanını, memleketlini, hemşehrini, kardeşini böyle nasıl aşağılayabiliyorsun sırf para uğruna... ben hayatımda türkiye'de en doğu anca karabük'e gitmiş insanım, bu filmleri izlediğimde sizin yerinize ben utanıyorum. siz iki şive komikliği, iki bağır çağır, bir iki de sosyal medya esprisi film çektim zannediyorsunuz...
 • murat kaman ve emrah kaman'ın kalemi için emrah kaman , zafer algöz , cihan ercan , algı eke ve konuk olarak girecek kardeş payı oyuncuları için izlenir
 • kadro çok güzel duruyor. piyasadaki tipik ucuz komediler gibi olmamasını umuyorum.
hesabın var mı? giriş yap