şükela:  tümü | bugün
  • fethullahçıların twitter'daki operasyon hesaplarından biridir.
    bir zamanlar kacsaatoldunet adresini kullanmışken, daha sonra kacsaatoldu1881 adresini kullanmıştır.
    kullanıcı adını değiştirme ihtimaline karşı twitter id'si ile profil adresi: https://twitter.com/intent/user?user_id=2844388905

kendine atatürkçü süsü vererek, ülke sathındaki en koyu akp muhalifinin bile yapmayacağı şekilde, yedi gün yirmi dört saat akp ve rte kötülemesi yapmaktadır.
  • şu akpli trollerle aynı entryi girecem ama tertemiz fetö kokan hesap ya. son vesayet ve haramzedeler tipi hesaplara bakın üstüne bunlara bakın. sonuna kadar muhalifim ama bu tiplerle aynı mevzide de asla değilim. bunun gibilere gazinin ismini kullandırtan salaklara yazıklar olsun.
  • markette tacize uğrayan çocuğun ve tacizci sapığın suriyeli olduğunu ön plana çıkarmaya çalışan, sahte atatürkçü, kolpacı, fethullahçı hesap.

daha önce de çok yazdım bu hesap ve türevlerini yönetenler takiyye usülüyle atatürkçü ve muhalif takılıyorlar.

olayların iğrençliği, boyutları, rezilliği, tiksindiriciliği bunları ilgilendirmiyor. nemalanabilecekleri her fırsatı değerlendirmeye bakıyorlar. bu işlerine tıpkı pkk terör örgütünün yaptığı gibi çocukları alet etmeye de utanmıyorlar.

be aq fethullahçısı, hadi pedofili sapığa suriyeli dedin de tacize uğrayan çocuğun suriyeliliği seni niye ilgilendiriyor veya bizi niye ilgilendirsin? çocuk la çocuk çocuk. çocuk suriyeli olunca daha mı az tepki göstereceğiz? "hee suriyeliymiş o zaman bize ne" deyip geçiştirecek miyiz?

olum sizde harbiden allah korkusu yok. suriyeliler siktir olup gitsin ben de istiyorum ama adamları belki de hiç alakaları dahi olmadıkları bir konudan dolayı hedef göstermek, toplum içerisinde kargaşaya neden olabilecek söylemlerde bulunmak tam da fethullahın piçlerine yakışacak cinsten.
  • (bkz: kaç saat oldu)

bu tarz başlıkları kullanıcı adlarıyla değil de nick'lerle açmak daha doğru. bu hesaplar sık kapatılıyorlar. o yüzden kullanıcı adları hep değişiyor.
  • maklubeci itlerin kemalist, atatürkçü kılığına girerek algı yönetimi ve manipülasyon yaptıkları hesap. bütün pislikleri şu floodda anlatılmıştır.
    tık
  • herkes papagan gibi sayfanın fetöcü oldugunu yazmış da kimse tek bir delil sunmuyor. 17-25 aralık davalarına komplo dememek mi fetöcülük? ben de yolsuzluk yapıldığını düşünüyordum. bahçeli de bunu dillendiriyordu. biz de mi fetöcü olduk şimdi amk?
  • ayrıca akp'nin yaptığı her türlü yolsuzluğa dikkat çekerken, bakanların hepsinin fenerbahçe aleyhine yaptığı açıklamalar, ahaber'in ali koç'a saldırması gibi konuların hepsini bilerek görmezden gelen, galatasaray şampiyon olduğunda şampiyonlukla ilgili bir tweet atan fanatiktir. hem akp düşmanı iken hem de fetö'nün en nefret ettiği klübün lehine yapmanız gereken muhalefetleri görmezden geliyorsanız, ancak da cemaatçisinizdir.

bakanların trabzonspor'un borçları için el atından yürüttüğü işleri bir sürü kişi olarak özelden bildirmemize rağmen, her zaman görmezden geldi. atatürk üzerinden sayısız muhalif tarafından takip edilmesi de içler acısı, bunların içinde özgür özel bile var...