şükela:  tümü | bugün
  • çevreye verdiğim görüntü kirliliğinden dolayı özür dilerim yazılı bir pankart ile dolaşması gereken erkektir.
  • sokakta guzel bacakli erkek gormek isteyen tipler icin ciddi bir sorun kaynagidirlar
  • sana şiirler yazdım çocuk.
    fakat sansüre takıldılar.

hiç de rahatsızlık değildir. erkek bedeni kıl tüy olmadan görüntü kirliliğidir asıl. hem erkeğin bacak kıllarını alanı degil, almayanı makbüldür.
  • (bkz: derdinizi sikeyim)'e gidecek bir konu daha.
    her şey bitti bacaklar kaldı.
  • şortunun cebinde kabarık bir cüzdan varsa, bir anda tatlı kızlarımız tarafından david beckham mertebesine ulaşacak olan erkektir.
  • makbul erkektir, kıl yakışır erkeğe.

çok çok aşırı değilse kılları, tüm yaz şort giysin dediğimdir. tabi azıcık da kaslı olmalı bacalar, çöp adam sevmiyoruz.
  • ayrıştırmadık bir bu konu kalmıştı, o da oldu.
  • kaymak gibi, pürüzsüz bacaklarla gezen erkek kadar itici ve ilginç değildir.

göğsünü, sırtını hadi zorladım kolunu, kaşının ortasını alırsın anlarım da bacağını almak nedir be mübarek?

edit: çaylak arkadaşlardan @kobalamin uyardı, bisikletçi olabilir bu erkek. ve evet, bu anlaşılabilir bir şey.
  • ülkenin iflasın eşiğinde olduğu konuşulurken, döviz kurları her yeni günü rekorla kapatırken, çok kritik bir seçimin arefesindeyken, gündemi delmeyi başarmıştır.
    helal olsun.
  • ben kötü birşey değil ama alabilir tabii ki