şükela:  tümü | bugün
  • içeriğinde sanat, dijital müzik yapımı, müzik programlama ile ilgili dersler olan çok yararlı bir dijital eğitim portalı. şu an 45 civarı ders seçeneği var ve artmaya devam ediyor. ücretsiz versiyonu bile harika, eğer aylık belli bir miktar karşılığı abone olursanız interaktiv eğitime de olanak sunuyor. interaktiv eğitimde de hocayla birebir etkileşime geçme, quiz ve midtermler, dersi geçerseniz de ünlü kuruluşlar tarafından kabul gören sertifikaya da sahip olabiliyorsunuz. ableton live programı için harika bir ders programı hazırlamışlar. elektronik müzik ve görsel sanatlarla ilgileniyorsanız bakmakta yarar var.
    kadenze
  • 2015 yilinda kurulmus online egitim sitesi.
    https://www.kadenze.com/

benzer egitim siteleri icin
    (bkz: massive open online course)
    (bkz: #68590726)
  • sanat üzerine yoğunlaşan online eğitim sitesidir. kültürel konuların yanı sıra sanatın teknik boyutuna giren, eşine az rastlanan eğitimlerin sayısı son derece fazla. kaligrafiden, akustiğe, ve tasarıma kadar çok geniş bir yelpazede gayet güzel eğitimler mevcut. sanatçılar için makine öğrenmesi, müzisyenler için girişimcilik gibi kurslarla da çok farklı yaklaşımları bir arada sunan muhteşem kursların olması ise bu siteyi en başarılı kılan detay bana göre.