• 17 yaşında bir tecavüz kurbanı genç kız daha. sanırım o kadar alışıla geldi ki ülkemizde bunlar cesedi üç gün önce eskişehir de ormanlık alanda bulunmasına rağmen başlığının açılmaması artık bu tip haberleri alışıla gelmiş, sıradan olarak algılamamız olabilir.
  • pisi pisine katledilen genç kız. katil zanlısı olacak gavatın ifadeleri resmen bu ülkenin acı bir gerçeğini ortaya koyuyor; cinsel açlık.

gerçi bizim ülke insanı çıtayı o kadar üstte bir yere koydu ki, erişilmesi zor. kız otostop yaparken alıp tecavüz etmek istemiş, zihniyete bak! yahu karşılık beklemeden bir iyilik etmek bu kadar zor mu? her gördüğünüz kadına saldırmak zorunda mısınız birader?

geçenlerde hadım konusu tartışılıyordu. umuyorum ki gündeme gelir, yasalaşır. evli, çoluğa çocuğa karışmış ama gözü doymamış, abaza olarak yetişmiş veya yetiştirilmiş, her kadını potansiyel tecavüz kurbanı olarak gören, cahil, kültürsüz, allah'tan korkmaz kuldan utanmaz cihetinden bir gavat resmen zanlısı. ver abi hadım cezasını ne uğraşacaksın?

toplum olarak o kadar rezil durumdayız ki, bunlar sıkı bir ahlak eğitimi almadığımız için böyle. aileler çürük, eğitim bozuk, anlayışlar çarpık. kendini yetiştirmek isteyenler azınlık. hayır o kadar tehlikeli bir toplumumuz var ki tahayyül edemez dışardan birisi.

zanlıya hadım cezası verilsin, emsal teşkil etsin. ha bana sorarsan 100 değnek ve teşhir tabi ama, hadıma da asla hayır demem. beter olsun bu kafada kim varsa!
  • çok ilgi görmemiş bu kızımız. halbuki özgecan'la çok benzer kadere kurban gitmişler. sosyal baskı özgecan'ın katillerine hayatı zindan ederken bu kızımızın katili "cinsel ilişkiye girmek için anlaştık" diye konuşabiliyor.

geçtiğimiz sene olan bu olay savcılığın başka şüpheliler de olabileceği soruşturmasıyla tekrar haber sitelerine çıkmış. kader 17 yaşındaymış.
  • eskişehir'de fotomodellik yapan genç kızı, ormana götürüp tecavüz ettikten sonra iç çamaşırı ile boğan katil, mahkemede "pişmanım, tahliyemi istiyorum." dedi.
hesabın var mı? giriş yap