şükela:  tümü | bugün
  • bugün gördüğüm tüm saçma başlıkların sahibi olan yazar. ya çok sıkılıyor ya da ilgi çekmeye çalışıyor ama sonuç olarak saçmalıyor.
  • 30 haziran 2017 pamukkale turizm rezaleti diye saçma sapan bi başlık açıp abuk sabuk argümanlar sunan, sonra da eleştiri gelince yazarlara küfürlü mesajlar atan birisidir.

karşımda böyle konuşsa ağzının ortasına çakıp sustururdum ama burada böyle palazlanıyolar işte. git sen ceket asacak yer yok diye, dinlediğin şarkının ismi ekranda çıkmıyo diye, böcük gördün diye, topkekini vermediler diye firmalara çemkir o naif ağzına yakışmıyor bu atarlar giderler.

işte bana gönderdiği mesaj, asıl rezalet işte budur:

@kaderdeki bekir
    (#69156830) bir tane böcek değil, benim saydığım 5 tane.

ayrıca namaz kılacağım diye bir otobüs adamı 10 dakika bedava bekletenin amına koyayım. o otobüs molasızdı ve ben bir şeye yetişebilmek için aldım o bileti. sonra ne oldu? otobüs 40 dakika geç indi, 15 dakikadır da olmayan servisi bekliyoruz.

size kalitesiz yaşam müstahak amk, sizi sikmeleri lazım alışmışsınız türkiye standartlarına.

30.06.2017 19:11
  • (bkz: sayısalcıların kendilerini zeki zannetmeleri)

kafası 4 işleme bile basmayan bi insan belli. iki haneli iq'su yetmiyomuş gibi üstüne gelip sayısalcılara sallıyo ''zeki mi sandınız ya kendinizi ühüü'' diye. bu kadar kudurmuş, başarısızlığını içine atmış başka bi eleman görmemiştim cidden.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ezik, ilgi budalası bir ergen.
  • hangi hastaneye gidiyorsa değiştirmesi gereken insan
    elbette insan kötü doktorlara da rastlayabilir, fakat bunlar azınlıktadır
    şanssızsa üzülürüm, yalancı ise kınarım
  • başarısız bir troll. ilgi çekmeye çalışıyor.
  • ülkenin başka derdi kalmamış gibi, zaten bir ton vahşetle hayatta kalma mücadelesi veren sokak hayvanlarıyla ne derdi olduğunu anlamadığım hayvan düşmanı yazar.

aciz, sefil ruhlu insan, üç beş kiloluk dilsiz savunmasız kediyle köpekle vs uğraşır. mert olan, güçsüzün, mazlumun yanında olandır. dolayısıyla kendisi hayvana nefret güzellemeli başlıklarının kin dolu bir neferi olarak namerttir, acizdir, eziktir.
  • danla bilic hayranı yazar.
  • kerameti kendinden menkul yazar. pişti oynasa, çıkan vale sayısını bilemeyecek niceliğiyle yaşamak elbet zor olmalı. hayvan düşmanı olmasını ve beşiktaş'ın adını her duyuşunda cebinden merhemini çıkarmasını anlayışla karşılıyorum.
    o merhemle yaşamasını da elbet öğrenecek.
  • bir kitaba 35-40 lira verenleri yeren ancak starbucks'ta kahve içecek arkadaş arayan yazar.