şükela:  tümü | bugün
 • polis abluka ve protestoculara karşı taaruza geçmiş.

  (bkz: http://gazeteyolculuk.net/…-polisi-okul-icinde.html)
 • bi lisenin içerisine niye çevik kuvvet girer? neden toma bekler?

  kadıköy anadolu gibi bi lisede 14-17 yaşlarındaki çocuklar toplumsal düzeni mi bozdu? yoksa bozma paranoyasıyla mı hareket ettiniz?

  en önemlisi, niye buradasınız diye soran öğrencilere "bizde bilmiyoz sizin bi sıkıntınız mı var?" cevabını veren polis, güldürdün piç.
 • dr. esat ışık caddesini kapalı denecek kadar tıkamış olaydır.
 • cumhuriyet tarihinde rekor sayıda polis istihdam ediliyor. e o kadar polis merkezde oturup çay mı içsin?

  şaka bir yana, devlet için şu anda her beş vatandaşından üçü potansiyel terörist. yalnız bu iş böyle gitmez, şimdi saraylarında oturup sağa sola parmak sallayanlar yarın ders kitaplarına hain olarak girecekler. türk ve anadolu kültürünü bağnaz arap bataklığına çevirmeye çalışanlar, ülkenin en aydınlık liselerini sikko imam hatip haline getirmeyi hayal edenler, ülkenin en fakir dönemlerinde inşa ettiği kurumları dörtte bir fiyatına peşkeş çekenler hesabını verecekler.
 • kadıköy anadolu lisesi öğrencilerinin proje okul uygulamasına çerçevesinde öğretmenlerinin sürgün edilmesini oturma eylemi yaparak protesto etmelerinin ardından okul müdürünün bugün öğrencileri odasına çağırarak "eylemi kim düzenliyor?", "sizi dışarıdan birileri yönlendiriyor mu?", "kimlerle hareket ediyorsunuz?" gibi sorular sorduğu söyleniyor.

  velilerin çocuklarına ulaşamaması üzerine okulda toplanmalarının hemen öncesinde toma ve çevik kuvvet okula geldi.

  https://tr.sputniknews.com/…5-kadikoy-polis-abluka/
 • evimin sokağında kaldırıma oturup, kola ve sigara çöplerini olduğu yerde bırakan polisleri görmemi sağlayan hede.

  büdüt: imla.
 • proje okul çalışmalarını protesto eden kadıköy anadolu lisesi'ne çevik kuvvet ve toma girmesi hadisesidir.

  toma okulun içinde bir tur attıktan sonra okul kapısında bekliyor.

  http://www.gercekgundem.com/…lu-lisesine-toma-girdi
 • okul ile uzaktan yakından ilişkisi olmayan bazı insanların da bulunduğu bir topluluğun okul kapısına toplanacağının haberini alan polisin yaptığıdır. polisler öğrenciler için değil okulun dışındakiler için geldi deniyor yani. toma da çamlığı sulamak için okula girdi deniyor.
 • direnin martılar, farkında mısınız bilmiyorum ama bütün ülkenin karanlığa gömülmemesi için savaşıyorsunuz şu anda
 • once kimseye danismadan karar al, sonra okulun durumunu, kulturunu kavramadan sistemi degistirsin. sonra kendi oy kitlesi gibi bu insanlarin tavuk oldugunu dusunsunler. bu adamlar gelip bu konuya isyan etsin ve okulunu sahiplensin. sonra gotunden aldigin bu karari destekleyecek sekilde 14-17 yas arasindaki cocuklari sorguya al. hatta utanmadan ust akliniz kim diye sor. ortaligi iyice ger, gerdikten sonra okula toma, cevik kuvvet yolla.

  15 yildir aldigi her karari ust akila soran adamlarin yaptigi hareket silsilesi bu.

  herkesi tavuk mu zannnediyor bunlar. hic kimsenin gorusu fikri alinmadan mi yapilacak isler.

  olayi dis guce vurmasinlar. bisey olacakza yine icerden olacak. kendi salakliklarini ilkinde ust akil diye kapadilar. bu sefer yemez kimse ust akli.

  gecen haftalarda amerikada ust akil ile bizzat toplanti yapan adamlar bunlar. fotolari her yerde var. su an sucladiginiz adamlar gunu gelince gercekten sizi ust akil ile olan iliskiden sorgulayacak. bu kadarini bilin yeter.