şükela:  tümü | bugün
  • ankara büyükşehir belediyesini twitterdan yöneten kişi ile arasında ki fark gece ile gündüz gibidir.
  • (bkz: kadıköylü olmak bir ayrıcalıktır)

küçüklüğümden beri yaşadığım, her hafta muhakkak gittiğim, gitmeyince kendimi eksik hissettiğim bir semttir kadıköy.

kadıköy belediyesi'ni her zaman sevmişimdir. twitter hesabını da zevkle takip ediyorum. hesabı kim ya da kimler yönetiyor bilmiyorum ama böyle devam etmelerini temenni ediyorum. zira belediyeciliğin çirkin olmadığı tek semt kadıköy.

zamanında petshoplar için çok güzel denetim yapmışlardı. hayvanların süs objesi gibi gösterilmesini önlemişlerdi.
    kadıköy'de oturduğum dönemde bir petshopta civcivleri spreyle rengarenk boyayıp, güneşin altında bir kutuda bekleten adamı bir ihbar üzerine hemen gelip engellemişlerdi, hayvancıkları barınağa götürmüşlerdi.
    aynı zamanda kütüphane konusunda da bir numaralar. sahildeki tarihi bir yapıyı kütüphaneye çevirdiler.

not: kiralar çok yüksek olmasa moda sahilde bir evim olsun isterdim. maalesef artık kadıköylü değilim ama bir gün olmak umuduyla diyorum... kadıköy candır.
  • melih başgan'ın eline su bile dökemeyecektir. insanlık, hoşgörü, empati... bunlar geçmişte kalmıştır. gitsin melih başgan'dan biraz özel hayatı ifşa'ya giriş 101 dersi alsın. anca ondan anlar bizim millet.
  • bir melih gokcek degil.
  • belki de en cok boylesi bir harekete ihtiyaci olan belediye icin calisan kisidir. kim akil verdiyse kohnelesen belediyeye, helal olsundur. sosyal medyadan sempati beslenir de n'olur demeyin, devir bunun devri.
  • hic haberdar olmadigim durumdu. hosuma gitti. eger gercekse hala boyle esprili insanlarin oldugunu bilmek guzel. fazla dillendirip nazar degdirmeyelim bence. bize en ufak bir eglence, mizah, zevk yasak cunku.
  • kadıköy belediyesi'nde geçirdiğim zamandan, yaptığım şikayetlerden ve gerçek hayatta yüz yüze aldığım cevalardan dolayı o binada ortalama zekaya sahip insan olmadığına inanan beni düşünmeye sevk etmiştir.
    dur bakalım belki o binadan değildir.
  • tanımam etmem ama o tweet'lerden ve verdiği cevaplardan sonra candır denebilir kendisi için.

http://listelist.com/…oy-belediyesi-twitter-hesabi/
  • cinsiyetinin bi onemi yok elbette ama bu adresi kullanan kisinin cinsiyeti kesinlikle kadin. bi erkek bu kadar sefkatli ve sevgi dolu seyler yazamaz.
  • halkı şaşkına çeviren zatı şahane... nasıl güzel tweetler öyle koşa koşa kadıköy e yerleşme isteği uyandırıyor...