şükela:  tümü | bugün
 • taaa buralardan bile gözükmüştür.

  edit: peki tamam gözükmedi.

  edit2: başlık başıma kaldı. rezalet! olmaz böylesi! yuh, ayıp, günah. teşhircinin biri kadıköy durak büfe'de internete girdi, ekşi sözlükte başlık açtı yetmedi sikini açtı. sonra da kaçtı. bundan büyük rezalet olabilir mi a dostlar?
 • ne kadar yozlaştığımızın göstergesi. 50 yaşındaki psikolojik sorunları olduğu belli bir adamı duvara vururken çıkıp kimsenin iki yumruk atmaması utanç verici. oysa namus bu başka bir şeye benzemez. kilitlendiği depoda garsonlarca linç edilmeliydi pezevenk. yazık. muhafazakar olmak suç artık bu ülkede. çok yazık.
 • açık konuşayım sevgilim yanımdayken bu insanlık ayıbına şahit olsam kalkar o çükü keser, kesiğine pul biber atar, iyice yandıktan sonra da ibret olması için camdan atardım. elimde kalan çükü de çatıya. o sinirle pilava bile karıştırabilirim bilemiyorum. çünkü namus hiçbir şeye benzemez. alelade bir ortamda sikini sıvazlamış herkes her şeyi hak eder. ortada polis yoksa devlet acizse bu o pezevengin suçudur. çok kızarsam sikebilirim bile hiç belli olmaz allah o anı kimseye yaşatmasın
 • ana karakterin yanında ki iki kıza ne olduğunu merak ettirmiştir insana bu hikaye. resmen yok oldular bir anda.
 • kisa sureli sok yasamama sebep olmus hadisedir. kamusal alanda pipi ohaa!!

  mehmet ali erbil'in programinda da gozukmustu pipi boyle. onda da on gun komaya girdim. mehmet ali erbil'in programi yayindan kaldirildi da bereket uyanabildim.

  hayir tabii ki olayin savunulur bir yani yok da adami dovmek yumruklamak ne oluyor? uyarirsin rezil edersin, olmadi gider polise sikayet edersin. ha ama pat kut girismek kimsenin gorevi de degil, haddi de degil.

  bir de hepimizden beklenmiyor mu bu tavir namus bekciligi adi altinda? bayildim. her gun turkiye halkindan olmanin gereklilikleri arasina yeni bir madde ekleniyor. dun turk bayragi gorulunce hissedilen huzur turk olmanin kosullarina eklenmisti. bugun de kamusal alanda pipisini gosterene kafa goz dalmak eklendi. maddeler giderek absurdlesiyor farkettiyseniz. e malum artik maddeler o kadar artti ki yenilerini bulmak icin yaratici olmak gerekiyor.

  ustelik baska biri kamuda pipisini acti diye kamusal pipiye maruz kalanlarin nasil namusu zarar goruyor onu da anlamadim. anlayabilen beri gelsin.
 • hakkında bu kadar çok entry girilince, ba$rol oyuncusunun siki tuttuğunu sandığım rezalet.
  (bkz: siki tutmak)
 • büyük ihtimalle, olayın öznesi teşhirci odunun karakolda yiyeceği bir iki tokat neticesinde evine dönmesi ile sonlanmış rezalettir. tokat esnasında "oğlum, madem ihtiyaçların var, şu sikini ortaya çıkarmadan takıl" tarzı nasihatlar almış olması bile olasıdır.
 • teşhirci ruhlu insanların abartması olayı hastalık seviyesinde yaşamalarını gözler önüne serer. bunlardan bir kısmı da h.sonu gündüz vakti bir üniversite kampüsünde bulunan herhangi bir durakta karşınıza çıkıverir yaz günü giydiği uzun siyah paltoyla, aman diyeyim.
 • gülün siz gülün bu yüzyılın ayıbına. böyle pezevenklere yüz vermeye devam edin. gün gelip de "birader şunu az sıvazlasana, benim ellerim yağlı da" dediklerinde görücem ben sizi.