• kadıköy belediyesi'nin güdümünde yapılanan, bağımsız seslere tahammülü olmayan, körler sağırlar birbirini ağırlar modunda toplaşıp duran, kent sorunlarına dair hiç bir çözüme ve sonuca varamamış, türkiye'nin işlevsiz kent konseylerinden biridir.

lise mezunları derneği kıvamında takılmaları bir tarafa kadıköy belediyesi'nin imkanlarından yararlanmaları ayrıca dikkat çekicidir.
    http://www.gazetekadikoy.com.tr/…apacak-h10475.html

bugün kadıköy belediyesi, şantiyeye dönmüş ilçeye dair bütün şikayetleri kent sakinlerinin arsızlığına bağlarken, aynı şantiyelere ruhsat vermekte, kaldırımların harç karşılğı işgal edilmesini onaylamakta, çalışma saatlerini ihlal eden firmaları görmezden gelmekte, isyan eden seçmenini de utanmadan telefonda (müdür konuşmaları kayda alınmadığı için) azarlamaktadır.

yandaş medya nasıl ki akp'ye toz kondurmuyor, erdoğan'a yönelik eleştirileri vatan hainliğiyle suçluyorsa, kadıköy kent konseyi'nin azaları da kadıköy belediyesi'ne toz kondurmamakta, inşaatçı aykurt nuhoğlu'nu eleştirenlere de şirretlik yaparak cevap vermektedir.

son iki yıldır her yerde söylüyorum, yazıyorum. kadıköy belediyesi'nin bugünkü chp'li kadrosuna bizzat oy verenlerden biriyim. lakin ölümü gösterip sıtmaya razı eden şımarık ve küstah tavrından dolayı bu kadrodan öylesine tiksinir hale geldim ki, iktidar kadıköy belediyesi'ne kayyum atasa, yemin ediyorum yüreğim soğumaz.
hesabın var mı? giriş yap