şükela:  tümü | bugün
  • çomar nedir, nasıl olunur?
  • alkol etkisinde olmayıp muhtemelen bonzai ya da haplanmış bir adet insansı.

alkolü götünle içsen bile erdoğan diye bağıramazsın diye düşünüyorum.
  • işin acınası yanı, imamoğlu için kemençe-horon çalıyor, muhalif ise recep tayyip erdoğan diyor.
    "yani seçeneklerimiz ya karadenizli ya karadenizli"
    bizi bu hale getirenlerin a.a.k.
  • bu gibi tiplerde önemli bir sorun var.
    bunlar, recep tayyip erdoğan veya akp desteklerini vatan sevgisi ile aynı düzlemde değerlendiriyorlar. bakın, elinde türkiye bayrağı var. ne yaptıklarının farkında bile değiller.
    yüzlerce belediyeden ve kurumdan açılımı “türkiye cumhuriyeti” olan t.c ibaresini kaldıran bunlar, benim için tartışmalı bir konu olan andımızı kaldıran bunlar, daha dün sabah abdullah öcalan’a avukatlarını yollayan bunlar. sayarım daha...
    über akıllı, çok faydalı ve müthiş vatansever biri değilim galiba, bu konu hakkında ben kendi kendime karar veremem. bana göre en acısı, etrafında olanları anlayamayacak derecede aptal olmak olmalı. en azından bu videodaki genç kadar değilim.
  • arkadaşı izlerken kahkahalara boğuldum . asfahdhagafa. istediği kadar provoke edebilir.

(bkz: gerizekalı)
  • yok yok kesin suya bir şey katıyorlar
  • aynı zamanda kimliğini düşürdüğü ve kimliğin de polislere verildiği söylenmektedir. provakatör bonzaicinin polise teslim edilen kimlik ise asker kimliği.
    https://twitter.com/…tatus/1138847867785940992?s=19
  • çarşı izninde içmiş bir asker muhtemelen.

yazık kimin çocuğuysa.
  • bu kadar (bkz: seviyorsan git konuş bence) dediğim gençtir. bir genelleme ve çıkarım yapmıyorum. video herşeyi kendi kendisine hallediyor.
    (bkz: sen sevme ulan ayı)