• aklıma süleyman çakır'ı getirmiştir.
  • ztö üyelerinin gerçekleştirdiği saldırıdır.
  • yalnız video çeken kızı kimse siklemiyor yazık.
  • iktidar medyasının üsküdar'daki tatlıcıyı sahiplendiği gibi manşetlerine taşıyıp taşımayacaklarını merak ettiğim zabıtalar. "kadıköy mü? beter olsunlar gavur belediyede" tepkisi verebileceklerini düşünüyorum.
  • umarım bu pilavcı abiye de tatlıcı ali kadar sahip çıkılır.
  • çakal zabıtalara rüşvet yedirmek istemedi büyük ihtimal.
  • nişantaşı'nda ve bilimum milyon dolarlık ciro yapan mekanlarda kaldırımların anasını sikenlere birşey demeyenlerin yaptığı iştir.

bir tahmin edin bakalım nişantaşı'nda abdi ipekçi caddesi üzerindeki mekanlar nasıl oluyor da bütün kaldırımlara bırak masa sandalye atmayı, resmen kamelya inşa edebiliyor? buna rağmen kimse müdahale etmiyor.

(bkz: rüşvet)
  • 1999'dan beri kadıköy'de yaşayan biri olarak şunu diyebilirim ki; kadıköy belediyesi'nin yaptığı en etkili iş içi boş atatürkçülük çığırtkanlığıdır. bu işin kaymağını en çok yiyen selami bey'e selam olsun. topbaş abisinden sonra istanbul'un sayılı zenginlerindendir bu arada.

ulan arkadaş, istanbul'un en yoğun insan nüfusuna sahip ilçelerinden birisin, söğütlüçeşme'den rıhtıma yürümeye kalkın görün, ne kaldırım kaldırım gibidir ne yollar her gün milyon kişinin yürüyerek geçtiği yerler yürünemeyecek haldedir.

kadıköy belediyesi kentsel dönüşüme sırtını dayamış, her sokağı kamyonlarla, dozerlerle, vinçlerle doldurmuş. başka bir meşgalesi yok tabi.

tanım: zabıtalar anca işportacı dövsün, asli görevleri hiç önemli değil!
  • bir zabıta terörü daha.
    bunlar zabıta değil birer canavar.
    koskoca işyerleri vergi kaçakçılığının amına koyarken, bunlar üçbeş kuruş kazanan fakirlerin peşinde.
    mesela ben bizim fabrikaya hiç zabıta geldiğini görmedim.
    hiç maliye, vergi memuru da gelmedi.

akp pilavcıdan alacağı vergi peşine düşmüş, bizimkiler hala duble yol yaptı diye seviniyor.
  • bu yavşaklarda kelepçe falan mı var da amerikan polisi ayakları çekiyolar lan?!

böyle adamın üstüne çullanırken elleri arkaya atıp kelepçe aramalar falan. bildiğim kadarıyla yok kelepçeleri falan. e ne bok yemeye adam yakalama, üstüne atlama atraksiyonlarına hevesleniyo ki bu salaklar :) yok napacaklar acaba o adam "tamam lan teslim oluyorum :|" dese... alıp karakola götüremezsin, alıkoyamazsın...

birinin bunlara görev tanımını yapması lazım. ınsanlik hali bilmiyo olabilirler :|

yani bi doktorun gelip hasta bi adamın üstüne çöküp "ameliyat olacaksın lan amunagodouum" diye çullanması ne kadar komikse bu da o kadar komik.

bi trafik polisinin, ceza yazmak yerine "niye lan buraya parkettin lan götveren!?" deyip mortıl kombat'taki coni keyc tekmesi atması, akabinde de strit faytır'da bölüm sonunda arabayı parçalayan ken ve ryu gibi arabayı tekmelemesi gibi :)

bi gün sokarlar götünüze copu merak etmeyin kekolar :)
hesabın var mı? giriş yap