• halkın ulaşım için ne kullanacağına karar veren taksiciler uber aracına saldırmışlar. bu halk size mi soracak neyle seyahat edeceğini?
    https://twitter.com/…asti/status/972533219773108224

#taksiboykotu
  • birkaç gün önceki görüntü bu. ama eski olması yapılan şerefsizliği haklı çıkarmıyor tabi. dur bakalım bu taksicilerden daha neler göreceğiz.
  • öyle bi köşeyi döndü ki o transporter yaralı yaralı, resmen kendimi gördüm.

çok ayıp eden taksicilerdir.
  • ataşehir uğur taksiye ait 34 teu 49 plakalı araç ile yapılmıştır.
  • bir tane taşıma ruhsatlı über şoförüne veya yolcusuna denk geldiler mi götüm götüm kaçacak üç beş maganda barındıran videodur.

bu şerefsizler insana insan gibi muamele etmeyi bilip kendi içlerindeki üçkağıtçıları ayıklasalar aynı heyecanla zaten überlik bir hal kalmaz.

hele bir de haram senin kazandığın para diyorlar ya, anasını satayım istanbul taksicisi ne menem bir şey bilmesek belki hak bile vereceğiz.
  • kadıköy barlar sokağı olan kadife sokak'ta gerçekleşmiş hadise.
    iskeleye desen anana sövecek gibi bakarlar, cevap bile vermezler.
  • orospu çocuğu terörist maganda taksicilerdir.

hem hükümet hem de muhalefet tarafından desteklenmektedirler.
  • uber'in bütün hesapları kayıt altındadır, kimsenin vergi kaçırmasına imkan yok.

yüzsüz herif, kendi yaptıkları işi uber şoförlerine yıkmaya çalışıyor.
  • be kardeşim über aracıyla kadife sokağa hiç girilir mi. o sokakta sarı taksinin başka bölgenin taksisiyle kavgasına şahit olmuş birisi olarak normal karşıladığım olay. normalde tabi ki çirkin bir olay, fakat daha kötülerini de gördük maalesef.
hesabın var mı? giriş yap