şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy'de yaşayan yazar ve çaylaklardan oluşan whatsapp grubudur. tanım sonrası grup hakıında bilgi vermem gerekirse sürekli aktif muhabbetin döndüğü soğuk havalarda kapalı alanlarda sıcak havalarda açık alanlarda sürekli zirvelerin düzenlendiği kadıköy'de yaşayan/çalışan sözlükçülerin ortak buluşma noktası.

katılmak için yeşillendirmeniz yeterlidir.*
  • gecen +30 grubuna katılmıstım sanırım tum katılımcılar işşiz yada işlerı cok rahattı dakıkada onlarca bıldırım mı olur aq herseyın bokunu cıkarmakta ustumuze yok.

bu sebeple katılıp katılmıyacagımı bılemıyorum benı ıkna edersenız belkı.
  • nedir bu kadıköy düşkünlüğü. mesela bir bağcılar'ın kadıköy'den ne eksiği var. neden fetiş haline getiriyorsunuz çeşitli semtleri.
  • toplaşma sonrası uykuluk,yürek, böbrek gömülen muhteşem grup
  • iş yoğunluğundan dolayı muhabbetleri bazen kaçırıyorum ama, hepsini sonradan okuyorum.)güzel insanlardan oluşuyor, çürük elmaları affetmeden atıyorlar zaten. arkadaşlara selam olsun
  • yaz beni de.
    not: gebze ama tren var.
  • bağcıların kadıköyden ne eksiği mi var
    (bkz: ben sana ne diyeyim şimdi)
  • keyifli,cana yakın kadıköydaşların kaynaşma şeysi
  • hiçbir sakininin kadıköyde oturmadığını düşündüğüm grup. ihtiyar heyetinin profesör olduğu yerde ekşicisinin de vasıflı olması beklenir ama whatsapp üzerinden geyik yapan bir grupta bunların olduğundan şüpheliyim.

not: gözgöz.
  • ver yetkiyi gör etkiyi diyorum*